Громадські активісти підготували лист до Президента про свавілля представників ГО «Правий сектор - Захід»

Громадські організації «Розвиток Громади» та «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та учасників загиблих» підготували скаргу на беззаконня, свавілля та кричущі порушення закону ГО «Правий Сектор - Захід», який «кришує» корупційних чиновників ГУ Держгеокадастру у Львівській області та перешкоджає законній діяльності громадськості. Адресований лист Президенту України Петру Порошенку, Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку, Генеральному прокурору України Віктору Шокіну та Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

В листі громадські активісти описують суть конфлікту з ГО «Правий сектор - Захід», який виник на робочій нараді в Головному управлінні Держегокадастру у Львівській області. Під час зазначеної зустрічі активісти ГО «Розвиток Громади» спільно з іншими громадськими організаціями повинні були  обговорити проблему надання земельних ділянок учасникам АТО, а також скандальне призначення Романа Мигаля, якого громадськість підозрює в непрозорості та порушенні закону. Під час обговорення питань активісти зустрілися з агресивно налаштованими представниками ГО «Правий сектор - Захід», які вели себе зовсім неадекватно. Зокрема, один із представників ПСЗ заявив, що питання прозорості призначення Романа Мигаля не стоїть на порядку денному даної робочої наради. Представники ГО «Правий сектор - Захід» почали вносити деструктив у роботу та провокувати присутніх у залі з метою зірвання проведення  робочої наради. Також зустріч супроводжувалася застосуванням погроз та «шарпаниною» зі сторони ПСЗ, нецензурною лайкою, образливими висловлюваннями, безпідставними звинуваченнями активістів у неправомірності цілком законних, зауважимо, вимог. 

Ще один факт незаконних дій ГО «Правий сектор Захід» відбувся 27 серпня 2015 року у приміщенні Львівської міської ради. Близько 50 молодиків у камуфляжній формі силовим варіантом увійшли на сесійне засідання депутатів міської ради і змусили вислухати  наклепи в бік ГО «Розвиток Громади» від Олени Живко – керівник «Правого сектору - Захід». Вона вимагала припинення діяльності ГО «Розвиток Громади» та проведення її перевірки. Виходячи з вище наведеного, знову-ж-таки виникає запитання, чи Львів є спокійним, туристичним містом, чи в нас передбачається «Мукачево-2»?

Громадські активісти попросили в уповноважених владою осіб вжити всіх необхідних заходів для припинення незаконної та свавільної діяльності громадської організації «Правий сектор - Захід», аби не допустити «МУКАЧЕВО-2» в м. Львові. Також звернулися з проханням проведення повноцінної, всебічної і об’єктивної перевірки діяльності ГО «Правий сектор - Захід».

Далі оригінал скарги № 244/08/15 від 27.08.2015р.: