За сприяння благодійного фонду “Розвиток громади” придбано ліки на суму 5000 гривень

Постраждалі після жахливої трагедії, що сталась 24 січня у Маріуполі, терміново потребували медикаменти.

Наприкінці січня 2015 року до ГО “Розвиток Громади” надійшов лист із зверненням від координаційного штабу патріотичних сил “Новий Маріуполь”. Представник штабу Подибайло М.Т. попросив допомогти маріупольцям, які постраждали від обстрілів терористів з установок “Град”. В листі зазначалось, що потреба полягає в забезпеченні грошима, медикаментами і будівельними матеріалами.

Благодійний фонд “Розвиток Громади” виділив 5000 гривень для придбання медикаментів. Завдяки оперативній роботі представників громадської організації ліки постраждалим відправили вже наприкінці січня.
 
 

“Ми розуміли нагальність надання допомоги постраждалим жителям Маріуполя, тому мали діяти оперативно. Вже за лічені дні було зібрано кілька тисяч гривень, за які придбано необхідні для лікування медикаменти”, – розповів керівник напрямку «Допомога АТО» Олег Долінський.


Нагадаємо, 24 січня у Маріуполі сталась жахлива трагедія. Житловий район “Східний” було обстріляно з установок “Град” бойовиками. Жертвами теракту стало 30 людей. Внаслідок обстрілу постраждали близько ста містян, пошкоджено житлові будинки, магазини й автомобілі.