Представники ООН зустрілися з учасниками “Розвитку Громади”

Спеціалісти з Прав Людини Моніторингової місії ООН були вражені діяльністю громадської організації й вирішили зустрітися з її активістами.

Тетяна Істеревич та Камал Мірзаєв завітали до офісу громадської організації. Під час зустрічі уповноважені з Прав Людини розповіли про свою роботу в Україні. Зважаючи на складну ситуацію в нашій державі, Генеральний Секретар ООН прийняв рішення відправити сюди спеціальну Моніторингову місію для спостереження та аналізу дотримання прав людини в країні. Представники ООН формують спеціальні звіти, так звані “репорти”, для європейської спільноти.
 

“Те, що ми бачимо відображається в наших репортах. На наші звіти опирається вся міжнародна спільнота, а також певні структури, в тому числі ООН. Завдяки цьому у світової спільноти з’являється незалежна та об’єктивна картина подій в Україні”, – зазначив Камал Мірзаєв.Представники ООН цікавилися діяльністю ГО “Розвиток Громади”. Активісти розповіли про свою щоденну допомогу пораненими бійцям АТО, сім’ям загиблих військовослужбовців та людям з обмеженими фізичними можливостями.
 

“Зараз нам довіряють, адже люди розповідають одне одному про допомогу і звертаються все частіше. Ми ж намагаємося надати підтримку якомога більшій кількості людей”, – розповів керівник напрямку “Допомога АТО” Олег Долінський.


Варто зазначити, що в рамках Центру допомоги сі’ям загиблих бійців АТО вже отримали допомогу близько 70 сімей зі всієї Львівщини. Також до юристів-волонтерів звернулося більше 150 постраждалих військовослужбовців.
 

“На простому вашому прикладі, ми бачимо, що українці творять реальні дива. Ви згуртувалися і робите добрі й потрібні справи. Організація начебто невелика, але якщо обрахувати все в цифрах, скільком людям ви допомогли, то це буде реально колосальне число”, – додав Мірзаєв


Представники ООН запевнили, що це не остання зустріч з учасниками “Розвитку Громади”. Вони бажають і надалі продовжувати спілкування з громадськими активістами.