БФ «Розвиток Громади» зібрав кошти на пам’ятник захиснику України

До громадських активістів звернувся поет Іван Пазин. Чоловік втратив сина на Сході України й просив допомогти зібрати кошти на встановлення пам’ятника військовому, що поклав життя заради нашої країни.

Тарас Пазин загинув героїчною смертю 30 серпня 2014 року. Йому було всього 25 років. Він працював до війни, опісля закінчення Львівського національного університету імені Івана Франка учителем історії: спочатку в гімназії імені Осипа Маковея м. Яворова, потім – у школі села Новин, де мріяв побудувати хату.

Єдине, про що мріяв батько загиблого Героя – поставити гідний пам’ятник сину. Такої великої суми на придбання пам’ятника сім’я не мала, тому звернулася до «Розвитку Громади» з проханням допомогти у зборі коштів. 

На заклик благодійного фонду відгукнувся ПАТ «Райфайзен Банк Аваль». Публічне акціонерне товариство перерахувало 5000 гривень на пам’ятник загиблому герою Тарасу Пазину.

"Наша команда щиро вдячна ПАТ «Райфайзен Банк Аваль», що не залишилися байдужими й допомогли у такій важливій справі. Нас щиро вразило наскільки оперативно відреагувала установа, розуміючи важливість питання.  Ми вважаємо, що сьогодні повинні об'єднатися всі установи та звичайні громадяни й разом допомагати сім'ям Героїв України", - зазначила голова благодійного фодну "Розвиток Громади" Соломія Старосольська.


Збір коштів на встановлення пам'ятника захиснику України триває. Потрібно зібрати ще 5 000 гривень. Загальна вартість пам'яника 85 000 гривень.

Якщо Ви маєте можливість допомогти, просимо Вас долучитися до наших благодійних ініціатив шляхом перерахування коштів за наступними реквізитами:

Код банку отримувача (МФО): 305749
Банк отримувача:  ПАТ "Кредит Дніпро Банк"
Рахунок: 2600130922401
ЄДРПОУ:  39479117
Отримувач: Благодійний фонд «Розвиток Громади»
Призначення платежу: благодійна допомога на придбання та встановлення пам'ятника для Тараса Пазина


Іван Пазин вже тривалий час підтримує громадську організацію «Розвиток Громади» й нещодавно став її активістом. Нагадаємо,  вдячний за роботу Центру допомоги сім'ям загиблих в АТО, поет продекламував кілька власних віршів про Україну та її народ.