Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Громадське формування запобігає скоєнню злочинів на залізничному вокзалі Львова | Громадська Організація — Розвиток Громади

Громадське формування запобігає скоєнню злочинів на залізничному вокзалі Львова

Спекотний липень – найкращий час для відпусток. Чимало українців обирають для подорожей залізницю. Відповідно, велике скупчення людей на залізничних вокзалах особливо приваблює дрібних злодіїв, шахраїв та жебраків.  Про забезпечення порядку на головному вокзалі Львова дбають активісти громадського формування «Розвиток Громади».

Під час патрулювання на Львівському залізничному вокзалі члени громадського формування неодноразово затримували разом з працівниками міліції правопорушників та запобігали скоєнню злочинів. Нагадаємо, що за ці заслуги учасників формування було нагороджено подякою від керівництва лінійного відділу на станції Львів Управління МВС України на Львівській залізниці. Серед останніх випадків правоохоронцям довелося затримати чоловіка, який відмовився розрахуватися за надані послуги в кафе «Експрес».

Також на вокзалі часто можна зустріти людей, які викликають підозру. Неодноразово при їх затриманні, правоохоронці з’ясовували, що це громадяни інших країн, які порушили термін перебування у нашій державі.

«У зв’язку із нещодавніми терактами у нашому місті, ми посилили патрулювання у Львові, зокрема і на залізничному вокзалі, адже тут не лише велике скупчення людей, але й об’єкт, який умовно можна назвати «воротами» у наше місто. Не виключено, що поїздами можуть користуватися люди, які вчинили злочини і розшукуються міліцією, або інші підозрілі особистості. Тому ми активно допомагаємо міліціонерам у патрулюванні», - повідомляє  керівник штабу ГФ «Розвиток Громади» Анатолій Піцань.


Варто зазначити, що активісти громадського формування разом з працівниками Галицького райвідділу міліції також патрулюють центральну часту міста і здійснюють заходи по забезпеченню громадського порядку.