«Дуже вдячна «Розвитку Громади», що не забуваєте нас!», - мама загиблого бійця АТО

За підтримки БФ «Розвиток Громади» родина загиблого Героя відпочила й оздоровилася в Карпатах.

До благодійного фонду звернулася мама загиблого військовослужбовця Вербицького Володимира. У зв’язку з важким психологічно-емоційним станом, жінка просила відволіктися й оздоровитися в Карпатах. Всі події, які пережила родина негативно відобразилися на їхньому здоров’ї.  Команда громадської організації з розумінням віднеслася до прохання літньої жінки й організувала їй та її внуку відпочинок у комплексі «Рожанка» у Славську, який був профінансований з благодійного фонду «Розвиток Громади». Активісти також організували доїзд сім’ї до місця відпочинку й оздоровлення.
 
У «Славську» Богдану Петрівну та п’ятирічного Владислава очікували неймовірно красива природа, свіже повітря та чудові умови відпочинку.

«Нам дуже сподобалося. Я нарешті мала змогу відволіктися й відпочити, у мене не боліла голова, я нарешті перестала пити таблетки.  Владислав був у захваті від побаченого, йому сподобалося все – річка, ігровий майданчик, місцевість…. Дуже вдячна «Розвитку Громади» за допомогу, лише ви нас не забуваєте», - поділилася пані Богдана.
Варто зазначити, що сім’я Вербицьких є членами Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО, створеного при ГО «Розвиток Громади».


З БФ «Розвиток Громади» було виділено 3143 грн. на допомогу пані Богдані та її внуку. Організатори висловлюють щиру подяку керівництву відпочинкового комплексу "Рожанка" за співпрацю та надану знижку.Нагадаємо, нещодавно в рамках Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО  активісти ГО “Розвиток Громади” допомогли організувати поїздку у Францію у місто Брест сім’ї загиблого в зоні АТО військовослужбовця. На відпочинок закордон вирушили дружина Наталія та син Василь.