У Львові вдруге відбулись рекреаційні ігри «Крок до олімпу»

У суботу, 30 вересня, ГО «Розвиток Громади» спільно з БФ «Серце Лева» вчергове організували та провели спеціальні спортивно-розважальні змагання для людей з інвалідністю на візках.
 
Цього разу рекреаційні ігри, що відбулись у СК «Динамо», зібрали понад півсотні людей з інвалідністю із різних куточків Львівщини. Змагались учасники у трьох спортивних дисциплінах: бочча, настільний теніс та флорбол.

Із вступним словом підтримали учасників рекреаційних ігор: голова обласного олімпійського комітету Юрій Турянський, Герой України, що отримав важкі поранення під Дебальцевим – Михайло Ляля та параолімпійський чемпіон із фехтування на візках Антон Дацко.

«Коли втрачаєш можливість ходити, головне – не втрачати віру у себе. Дуже важливо займатися фізичними навантаженнями, адже це корисно для здоровя, а ще ти маєш можливість подорожувати. – каже пара олімпієць Антон Дацко, - Завжди є можливість рости і розвиватися і досягати вершин, до цього повинна прагнути кожна людина».
Окрім змагань, на учасників ігор чекали й показові виступи вихованців школи бойового гопака «Вовк» та заряд позитивом від дуету аніматорів-ведучих «ВлаТар». Адже, як наголошують організатори: головна мета змагань – не перемога, а живе спілкування людей з інвалідністю, аби вони отримали нові знайомства та яскраві враження.

 «Для людей на візках, насправді, зовсім мало проводять заходів у Львові, не впевнений чи їх взагалі проводять. А цим людям важливе спілкування, важливо просто зібратися разом і поговорити, поділитися новими враженнями. Саме для цього ми й організовуємо рекреаційні ігри. Ми проводили такий захід і минулого року та хочемо, щоб це стало доброю традицією нашої організації», - розповідає Андрій Федуняк, учасник ГО «Розвиток Громади»

ГО «Розвиток Громади» висловлює щиру подяку за співпрацю в організації та проведенні рекреаційних ігор «Крок до олімпу»:

БФ «Серце лева», готелю «Атлас», готелю «Леополіс», піцерії «Мафія», «Фелічіта», спорткомплексу «Динамо», флорбольному клубу "Лемберг", фірмі «Горіховий гай», усім волонтерам із СК «Легіон» УСУ АТО, Львівському протезному заводу, дуету «ВлаТар»,  гуртівням квітів «Квітковий дім» та «Камелія», клубу бойового гопака «Вовк», делегації учасників із Сокаля, Андрію Закалюку, Юрію Гудимі та Богдану Волошину