Обережно – у центрі Львова знову обвалився фасад будинку

Сьогодні, 28 вересня, частина фасаду багатоповерхівки на вул. Лазневій, 8 відвалилась від будівлі та впала на тротуар. За даним фактом викликано поліцію та встановлюються обставини події
 

Надзвичайний інцидент трапився близько 11:30: частина фасаду будівлі обвалилась на пішохідну зону, пошкодивши розміщені на першому поверсі магазини та припаркований неподалік автомобіль. Лише дивом ніхто з людей не постраждав, адже щодня цією вулицею крокують тисячі львів’ян та гостей міста.

Мешканці будинку та власники магазинів одразу ж викликали поліцію та написали заяву у правоохоронні органи. Опісля, люди звернулись до ГО «Розвиток Громади», аби наші активісти взяли ситуацію під особистий контроль. Відтак ми стежитимемо за розвитком подій та сприятимемо розслідуванню за цим фактом.
 
Нагадаємо, це вже не перший подібний випадок цьогоріч у центральній частині нашого міста. У березні, неподалік від цього будинку, на вул. М. Удатного, 5, також впав фасад будинку та ледь не травмував пішоходів. За цим фактом ГО «Розвиток Громади» звернулася до керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури, аби передбачити ремонтно-реставраційні роботи фасаду аварійного будинку у наступному році.