Рекорд України встановили у Львові до Дня вишиванки

До Дня вишиванки у Львові встановили рекорд України - грандіозний мега-пляцок аж на 16 солодких метрів.

Сьогодні, 18 травня, у центрі Львова сконцентрувалася українська вишивана краса. Сотні  львів’ян та гостей міста спостерігали за святковим дійством. Концерт, модний показ з конкурсантками Міс Львів 2017, бойовий гопак, величезна вишита карта України, найрізноманітніші майстер-класи та родзинка дня – встановлення рекорду України  - найбільший пляцок «Вишиванка».Усе це підготували активісти ГО «Розвиток Громади», Обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих та ГФ «Патріот».


Дякую усім організаторам від імені Національного реєстру рекордів України за такий гарний захід. Свято Вишиванки відзначається у всьому світі. Вишиванка – наш генетичний код. Я маю честь сьогодні бути у Львові і бачити цю надзвичайну поді, яка номінується на рекорд України і урочисто оголошую, що організаторам дійства ГО «Розвиток Громади» таки все вдалося. Сьогодні вони встановили рекорд в номінації: найбільший пляцок у вигляді вишитого рушника, котрий має 16 метрів, 15 см завдовжки і завширшки 52 см. Новий рекорд України встановлено, - коментує представник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова

Смачний рекорд складається з бісквітних коржів, перемащених масляним кремом «Глясе» із курагою. Важить цей витвір аж 157, 5 кг. Над його створенням удень і вночі працювали десятки кондитерів- професіоналів.


Я дуже щаслива, що нашій громадській організації «Розвиток Громади» це вдалося. Наступного року ми намагатимемось здивувати Вас ще більше і, сподіваюсь, тут буде ще більше людей, які святкуватимуть День вишиванки. Ну й звісно ж запрошую усіх гоститися пляцком у вигляді вишитого рушника, він смачний і все на ньому їстівне, навіть кожен сантиметр візеруночка, - повідомила Оксана Маруняк, голова ГО «Розвиток Громади»  
Після фіксації рекорду організатори влаштували благодійне частування. Рекордний пиріг розібрали за 20 хвилин.