Громада Рясне-Руська знову встановила блок-пост!

На землях Рясне-Руської громади, яку Андрій Садовий незаконно продав під індустріальний парк, сьогодні вночі почали встановлювати огорожу. Мешканці селища обурені, адже знаючи про наявність кримінального впровадження щодо незаконного відчуження цієї землі, вони засадили городину.
 

Мешканці Рясне-Руська зранку помітили довкола своїх городів огорожу. Як з’ясувалося, власники індустріального парку, які отримали право власності на землю на підставі договору, який власноручно підписав міський голова Львова у травні 2016 року вирішили приступити до робіт.
 
Громада селища, яку львівська міська рада постійно тішить сюрпризами мобілізувалась за лічені години. Протест набрав загрозливого характеру і огорожу почали демонтовувати. Однак, пильні горожани не вірять міській владі і встановлюють блок-пост.
 
Нагадаємо, що у травні 2016 року Андрій Садовий продав землю громади села Рясне-Руська під індустріальний парк за 52 мільйони. Насправді з 2008 року ця земля є предметом спору між Львівською міською радою та Рясне-Руською сільською радою.
 
Оскільки, Рясне-Руська сільська рада надала на цій території ділянки учасникам АТО та родинам загиблих і є рішення суду яке зобов’язує ДАБІ повторно розглянути надання дозволу з розроблення проекту землеустрою по одній ділянці
 , дії представників індустріального парку виглядають як самозахоплення під покровом ночі.
 
Детально про цю аферу писав Львівський портал