У ТРЦ «King Cross Leopolis» відбулась благодійна акція

Львівські красуні з Miss TV Lviv разом з учасниками ГО «Розвиток Громади» організували благодійну акцію у ТРЦ "King Cross Leopolis". Дівчата продавали прикраси від бренду De TIARA, щоб матеріально допомогти Яні Малиш, яка лікується від саркоми.
 
                              

Львів’янки неодноразово здійснювали благодійні акції з продажу біжутерії De TIARA . Гроші від проданих прикрас дівчата віддають на здійснення соціальних проектів та благо чинність.  Цього разу акція відбулась у ТРЦ «King Cross Leopolis», долучилися до неї й активісти ГО «Розвиток Громади».

Зібрані гроші дівчата передадуть дівчині, яка бореться з саркомою – одна з різновидів злоякісних новоутворень.  Лікування вимагає значних коштів, тож учасниці акції прагнули хоч чимось допомогти.  

«Розвиток Громади» з Miss TV Lviv співпрацює уже не вперше. Дівчата долучаються до наших соціальних проектів, спрямованих на допомогу соціально-незахищеним верствам населення, людям з особливими потребами і іншим. Тож і ми підтримали благочинну акцію дівчат. Активісти ГО завжди раді допомогти людям у добрих справах, - каже Оксана, активістка ГО «Розвиток Громади»