Сім'я загиблого бійця АТО отримала спадщину

Юристи ГО "Розвиток Громади" впродовж чотирьох місяців допомагали сім'ї загиблого учасника АТО, інвалідам І групи, зібрати необхідні документи для оформлення спадщини померлого сина.

У січні до активістів громадської організації звернулися батько і мати загиблого в АТО бійця. Сім'я Голубів, не дочекавшись допомоги від держави, попросили членів ГО "Розвиток Громади" допомоги у зібранні необхідних документів для оформлення спадщини після сина, оскільки батьки загиблого військовослужбовця через свою інвалідність не спроможні самостійно вирішити вказане питання.

Упродовж 4 місяців активісти збирали необхідні документи. Юристи громадської організації відкрили справу про спадщину у Третій Львівській нотаріальній конторі. У результаті сім'я Голубів на цьому тижні оформила спадщину згідно чинного законодавства. Батьки загиблого бійця АТО отримали право власності на квартиру (реєстраційні документи). Справу про оформлення спадщини 05.05.2015 року було закрито.

 

"Ми продовжуємо допомагати сім'ї Голубів. Крім оформлення спадщини, також звернулися із запитом до ПриватБанку, щоб банк надав дані про стан рахунку загиблого військовослужбовця", - розповів юрист ГО "Розвиток Громади" Назар Бай.