Допомога військовослужбовцям

Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини. Такий обов’язок усвідомлює і кожен учасник нашої команди, кожен благодійник, який долучається чи долучався до реалізації одного з ключових напрямів нашої діяльності «Допомога АТО», що реалізовується на базі «Центру допомоги сім’ям загиблих в зоні АТО», створеному громадською організацією «Розвиток Громади».

Неочікувана боротьба за територіальну цілісність України стала поштовхом до об’єднання зусиль нашої нації. За період уже річної боротьби на Сході України напевно не знайдеться хоча б один свідомий українець, який би не долучився до допомоги нашим військовим. Їм надзвичайно важко: через усі незгоди військового побуту, недофінансованість та недооснащеність. Незважаючи на це вони мужньо витримують усі випробування задля того, щоб зупинити загарбників, аби ми і далі жили під мирним небом.

Одне з таких, здавалося б, «незрозумілих для існування» стало питання можливості побутового забезпечення військових пластиковим посудом. Про це дізналися ми як з усних, так і письмових звернень вояків. Так, 18 травня 2015 року до благодійного фонду «Розвиток Громади» надійшло звернення від командира військової частини польова пошта В 3720 щодо надання допомоги в закупівлі одноразового посуду для військовослужбовців, які направляються в зону АТО. Питання було надтермінове, оскільки бійці вже через декілька днів повинні були направлятися на Схід.
Враховуючи вищенаведене, нами було прийняте рішення про надання невідкладної допомоги. Благодійний фонд «Розвиток Громади» здійснив закупівлю 2000 одиниць наборів посуду для наших захисників.
 
Памятаймо, підтримка військових повинна стати ціллю кожного з нас!
Навіть невелика допомога може стати досить важливою у веденні їх військової служби!
 
Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»
Соломія Старосольська