Відбулось урочисте відкриття чемпіонату Європи з боксу серед юніорів

У Львові пройшло відкриття чемпіонату Європи з боксу серед юніорів, генеральним партнером якого стала ГО "Розвиток Громади".

16 травня на велотреку СКА відбулось урочисте відкриття чемпіонату Європи з боксу серед юніорів, що проводиться в Україні під егідою Європейської боксерської конфедерації (EUBC). Цьогоріч на змагання приїхало понад дві сотні боксерів з 27 країн Європи. В урочистому відкритті чемпіонату взяли участь кілька сотень вболівальників.

 

Проведення чемпіонату Європи з боксу серед юніорів на Львівщині відбувається вперше. Учасниками змагань стали хлопці віком від 15 до 16 років. Боксери змагатимуться у 13 вагових категоріях. Одним з представників від української збірної, у складі якої 13 спортсменів, став Олександр Гриців - чемпіон України з боксу серед юніорів.
 

"Я знаходжуся у хорошій фізичній формі. Ми виконали всі заплановані об'єми навантаження. За результатами жеребкування я змагатимусь в середу. Приходьте й вболівайте - перемога буде за нами", - заявив Олександр Гриців.


На початку офіційного відкриття чемпіонату українські боксери підняли прапор України та заспівали національний гімн. Чемпіон України Олександр Гриців виголосив клятву спортсмена.

 

Нагадаємо, що генеральними партнерами чемпіонату Європи з боксу серед юніорів є громадська організація "Розвиток Громади". Змагання відбуваються за підтримки благодійного фонду "Розвиток Громади".

 

Упродовж всього чемпіонату члени громадської організації допомагатимуть забезпечувати порядок у приміщенні велотреку СКА.