Садовий хоче у виконкомі ручну більшість

Рішення про включення представників громадськості до складу виконкому Львівської міської ради, яке мали прийняти депутати ще у січні-лютому 2016 року, розглядатимуть на пленарному засіданні 6 квітня 2017 року.
 
Три кандидати від громадськості до складу виконкому Юрій Мартинюк, Святослав Товстига і Андрій Болюбаш, які у грудні 2015 року були подані до складу виконкому і пройшли усі комісії і процедури - пішли в небуття. Натомість, з’явилася кандидатура Печенко Ореста Орестовича – колишнього депутата Львівської міської ради від Народного Руху України, одного з засновників Самооборони Майдану та рідного брата керівника СП «Ройал ЛТД», якому у 2010 році належала більшість Львівських підпільних казино. На виборах 2015 року Печенко Орест вже був представлений як член політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».
 
У грудні 2015 року (ухвала «Про внесення змін до ухвали міської ради від 17.12.2015 №11 «Про виконавчий комітет Львівської міської ради») склад виконавчого комітету міської ради було збільшено до 7 осіб з метою включення представника від МНС (йшлося конкретно про Дмитровського). Тоді ж затверджували персональний склад виконавчого комітету і депутат Валерій Веремчук запропонував збільшити кількісний склад виконавчого комітету до дев’яти осіб. Міський голова тоді наголосив, що при умові збільшення чисельності виконавчого комітету необхідно включити представників громадськості, кандидатури яких необхідно погодити. Вочевидь, це був черговий популізм міського голови, який він не збирався виконувати, однак громадськість тоді взяла ініціативу у свої руки і висунула узгоджені кандидатури. Незважаючи на наявність таких кандидатур, питання включення представників громадськості до складу виконкому цілий рік не могло потрапити до порядку денного.
 
6 квітня, на пленарному засіданні затверджуватимуть кандидатури заступників міського голови та паралельно збільшать кількісний склад виконкому до 8 осіб. В оприлюдненому проекті ухвали перелічено персональний склад:
1. Садовий Андрій Іванович
2. 
Забарило Анатолій Юрійович
3. 
Литвинюк Марта Василівна
4. 
Бабак Сергій Богданович (новий заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства)
5.  
Васьків Геннадій Володимирович (новий заступник міського голови з фінансово-економічних питань)
6.  
Дацків Ростислав Михайлович (новий заступник міського голови з містобудування)
7. 
Москаленко Андрій Олександрович.
 
Восьма кандидатура, Печенко Ореста Орестовича зазначена у варіанті проекту Ухвали розісланого безпосередньо депутатам та кулуарно повідомлено, що це квота політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» для підсилення позицій міського голови.

Якщо до складу виконкому вводять представника від громадськості, то це має бути узгоджений представник від громадськості. Представники політичних партій не входять до складу виконкому.

Вчергове міська рада займається імітацією відкритості.

В дійсності - все заради беззаперечної більшості для прийняття потрібних рішень та ручного розподілу міських коштів.