Легіонери привезли золото зі змагань Street Workout

1 квітня у м.Новоград-Волинському відбулось змагання по Street Workout «Strong Spirit CUP 2k17». Двоє учасників СК «Легіон», Андрій Якимович і Ростислав Якимович, вибороли золото у номінації «силовий фрістайл» та «підтягування з додатковою вагою +32 кг»
STREET WORKOUT - новий, спортивний, дещо екстремальний  вуличний напрямок спорту, основними цілями якого є ведення здорового способу життя, розвиток особистості, вольових і фізичних якостей, оздоровлення молоді, а також пропаганда незалежності від соціальних мереж та Інтернету в цілому. Останнім часом цей вид спорту набуває все більшої популярності серед молоді всієї України.  

За титул «Strong Spirit» змагалися 15 атлетів зі всіх областей України у 3-ох номінаціях: силовий фрістайл; жіночий фрістайл; підтягування на перекладині, з додатковою вагою +32 кг; віджимання на брусах,з додатковою вагою +32 кг .

Переможці у номінації «силовий фрістайл»:
1 місце – Андрій Якимович
2 місце – Георгій Завадський
3 місце – Ігор Назаренко

Цей вид спорту доступний кожному, потрібні лише бажання та елементарні спортивні знаряддя: турнік та бруси. Я дуже задоволений такими результатами, на інше навіть не налаштовувався, - каже переможець Андрій

 


У номінації «підтягування із додатковою вагою +32 кг»

 1 місце – Ростислав Якимович
 2 місце – Павло Боднар
 3 місце – Ярослав Жук
 ГО «Розвиток Громади» та СК «Легіон» пишаються своїми  спортсменами та такими успіхами.
 
 СК «Легіон» вдячні девелоперській компанії «Sigma  Estate», яка була спонсором команди.Sigma Estate - ми створюємо ідеальні маєтки.