Розваги в ТЦ King Cross Leopolis під час четвертого дня літнього табору

День, проведений в найбільшому торговому центрі Львова, подарував дітям безліч нових вражень та позитивних емоцій. Сьогодні вони побували в кінотеатрі на прем’єрі  мультфільму та навчилися самостійно виготовляли атрибути для гавайської вечірки.

На четвертий день літнього табору Moves&Skills активісти ГО «Розвиток Громади» разом із однойменним благодійним фондом організували дітям похід в кінотеатр «Планета Кіно ІМАХ». В форматі 3D вони дивилися прем’єру  мультфільму «Думками навиворіт», який був дуже зворушливий.

"Мені надзвичайно сподобався мультик. Я дуже хотіла подивитися його! Тепер я щаслива, бо сьогодні збулася моє бажання!", - поділилася радістю Даринка.На обід дітей із літнього табору запросила пані Діана - адміністратор піцерії  «Da Vinci».  Окрім традиційної італійської страви – піци, дітей вгощали солодощами та напитками.Після ситного обіду учасники табору вирішили освіжити свої знання з англійської мови та вивчити кілька нових слів та виразів, граючи в ігри. Відпочивши, діти вирушили готуватися до свята, яке їх чекає наступного дня. Мова йде про гавайську вечірку в спортивно-розважальному комплексі «Медик». Головним атрибутом цього свята є гавайські вінки. Їх діти робили разом із активістами громадської організації із тканин патріотичних кольорів.Активісти громадської організації та благодійного фонду «Розвиток Громади» висловлюють щиру подяку п. Оксані, яка влаштувала перегляд мультику в «Планета кіно IMAX», п. Діані за смачну піцу, ПАТ «Концерн Хлібпром» та ТОВ «Сандора».