Кожного дня нові враження та знання

Під час третього дня літнього табору діти познайомилися із захоплюючими історіями львівських підземель, навчилися малювати та робити суші.

Як і кожного дня учасники дитячого літнього табору moves&skills, зібралися у центральній частині міста, куди їх привезли активісти ГО «Розвиток Громади». Цього дня на дітвору чекала захоплююча екскурсія підземеллями Львова від екскурсовода Ніни. Спустившись в підземелля Домініканського монастиря, від гіда вони дізналися, де в ХІІІ столітті знаходився палац князя Лева, якими були покарання в середньовічній Європі, побачили як виглядали келії львівських монахів. Не менше цікавого чекало на дітей у старій львівській аптеці, де знаходиться унікальний музей фармації, та у підземеллях костелу монахів єзуїтів.

Познайомившись з невіданою історією  львівських підземель, діти вирушили на урок англійської мови в парк імені Івана Франка, або як його в народі називають «Парк Костюшка». На свіжому повітрі діти грали в ігри, спілкуючись англійською, та пригощалися солодощами з соком.

Ближче до обіду діти вирушили в ресторан японської кухні «Япона Хата». Там дітлахи разом із су-шефом Сергієм самостійно готували суші, якими ж пізніше і обідали. І першою мала нагоду зробити суші-рол дівчинка Валентина,  в якої сьогодні день народження.  Власноруч приготовлені японські страви дітворі сподобалися. А всі навики та вміння, які вони здобули під час майстер-класу, обіцяли застосовувати й надалі.

«Я ніколи не куштувала суші. І сьогодні мені випала можливість з допомогою суші-шефа приготувати суші-рол, який був дуже смачний! Для мене це був гарний подарунок!» - поділилася враженнями дівчинка.Наблизитися до мистецтва та спробувати себе в ролі художників, діти вирушили до львівської арт-студії «Два кота». Дослухаючись до порад художниць Оксани та Христини, вони малювали фарбами та пензлем. Яскраві картини, які створили цього дня, нагадуватимуть їм про ще один чудовий день, пережитий  у літньому таборі разом з громадською організацією та благодійним фондом «Розвиток Громади».

Щасливі учасники та організатори літнього табору Moves&skills висловлюють щиру вдячність партнерам проекту, а саме Львівському музею історії та релігії, ПАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Сандора», ресторану «Япона Хата» за проведення благодійного майстер-класу, арт-студії «Два кота» та екскурсоводу Ніні.