Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Понад 300 осіб вже отримали допомогу в рамках проекту «Майстер на годину» | Громадська Організація — Розвиток Громади

Понад 300 осіб вже отримали допомогу в рамках проекту «Майстер на годину»

Щомісяця зростає кількість звернень до соціального «Майстра на годину». Проект започаткували в ГО «Розвиток Громади», щоб допомогти з дрібними побутовими проблемами самотнім пенсіонерам, інвалідам I - II групи та сім’ям загиблих учасників АТО.

Запровадили ініціативу у  лютому 2015 року. Відтоді проект набуває все більшої популярності й розголосу. Якщо спочатку надходило з десяток звернень в місяць, то зараз ця кількість зросла вдівічі. «Розвиток Громади» щодня отримує вдячні відгуки з усіх куточків міста.

- Ми зовсім не очікували такого ажіотажу, дуже приємно отримувати вдячні відгуки від наших клієнтів. Проект розвивається, про нього дізнаються все більше людей, хоча є у людей деякі побоювання, мене часто запитують який майстер, чи є з ним ще хтось. Аби розвіяти людські перестороги та поширити інформацію про проект ми плануємо запустити соціальну рекламу, яка розповість про всі деталі, про майстра та його роботу,- поділився керівник проекту Юрій Підківка.


Кваліфікований майстер забезпечує дрібний побутовий ремонт, усуває несправності, ремонтує сантехніку, електроприлади, поламані меблі та інше.

•          Сантехніка (міняємо прокладки у крані, ремонтуємо зливний бачок, приєднуємо пральну машину, замінюємо сифон)

•          Електрика (ремонт світильника, заміни розеток та їх ремонт, перевіряємо електропроводку, міняємо запобіжники)

•          Столярські роботи (замінюємо дверні замки, міняємо завіси, регулюємо розсувні системи, ремонтуємо меблі, регулюємо пластикові вікна, двері)

•          Ремонт побутової техніки (дрібна техніка, електрочайники, електрична праска, електрофен)

Майстер працює  на виклик  через ГО «Розвиток Громади». Диспетчер, прийнявши замовлення, проводить коротке опитування: проблема, суть проблеми, терміни виконання, зворотній зв'язок. Тоді орієнтовно оцінює вартість ремонтних робіт та затратну частину матеріалів.

За період роботи соціального проекту майстри допомогли більш, ніж 300 особам. Незначні побутові труднощі, які здатен усунути будь-який здоровий господар, для людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів та сімей, які залишились без голови родини можуть стати справжніми проблемами. Саме тому громадська організація запровадила таку соціальну ініціативу.

Проект розвивається у всіх осередках ГО «Розвиток Громади». Усі небайдужі та свідомі громадяни можуть долучатися задля допомоги, тим, хто цього потребує найбільше.