Садовий поскаржився в Кабмін на громаду с.Рясне-Руська

Міський голова Львова поскаржився Прем’єр-міністру України на громаду с.Рясне-Руська за те, що та, мовляв, перешкоджає інвестору будувати індустріальний парк.

Головний інвестиційний радник Прем’єр-міністра України Данило Білак запросив представників Рясне-Ряської сільської ради на розмову щодо залагодження конфлікту з Львівською міською радою та продовження  будівництва індустріального парку ТзОВ «Сіті Парк Львів». На зустрічі були також присутні заступник Львівського міського голови Геннадій Васьків, представники посольства Нідерландів в Україні та начальник управління інвестицій облдержадміністрації Роман Матис.

Оскільки громада Рясне-Руської готова до розв’язання конфлікту, а міська влада лише розкидається обіцянками, які не підкріплені жодними конкретними кроками, після двогодинної розмови вирішили, що при Держгеокадастрі створять робочу групу, яка вивчатиме, як компенсувати громаді села незаконно привласнені містом землі. До складу робочої групи буде включено представника Держгеокадастру України, Львівської обласної ради та особисто інвестиційний радник Прем’єр-міністра України Данило Білак, який триматиме питання на особистому контролі. Також, сільська рада с.Рясне-Руська паралельно, має звернутися з позовом до суду на Львівську міську раду і Держгеокадастр, який зробив помилку в технічних документах, зменшивши площу села, що дозволило місту привласнити гектари чужої землі і продати її інвестору за заниженою ціною для будівництва індустріального парку.

На даному етапі питання межі міста Львова і Рясне-Руської сільської ради не рушить з місця. Причина проста, замість того, щоб домовлятися з людьми на місці, Львівська міська рада перекидає повноваження на загальноукраїнський рівень. Радник Прем’єр-міністра України Данило Білак, готовий звертатися до Володимира Гройсмана по допомогу у вирішенні цієї проблеми, оскільки особисто переконався, що громада Рясне-Руської готова до розумного компромісу. Інвестор в цій ситуації розуміє, що його просто «кинула» міська рада, адже в угоді на продаж землі було виведено окремий пункт, що об’єкт продажу не є предметом спору, що є завідомо неправдивою інформацією, оскільки конфлікт за землю триває вже майже 20 років.    

 
Читайте по цій темі:
Міськрада скерувала на переговори з громадою Рясне-Руська представника без повноважень 

Громада Рясне-Руська знову встановила блок-пост! 
Продати не своє. Чергова земельна афера львівських чиновників на 140 мільйонів? 
Інвестиційний проект А.Садового “Індустріальний парк “Біля Сміттєзвалища”