Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У «Кутку Добра» знову влаштували цікаве заняття | Громадська Організація — Розвиток Громади

У «Кутку Добра» знову влаштували цікаве заняття

Учасники Яворівського осередку ГО, спільно із вчителем навчального дитячого центру "Smart school" Сеник Іриною, провели пізнавальне заняття для дітей у «Кутку Добра» Новояворівської районної лікарні №1. Дітям розповідали про різні типи професій та залучали до вирішення різноманітних цікавих завдань на цю тематику. В кінці заняття діти отримали подаруночки, які виготовили своїми руками.

                                     


Діти активно спілкувалися з активістами і раділи цікавому заняттю. «Куток Добра» - особлива кімната у дитячій лікарні. Маленькі пацієнти приходять туди, щоб відпочити і набратися сили. Лікарняні будні знесилюють малят, а така кімната приносить трошки радості у їх перебування в клініці.

Мені сьогодні було дуже весело і цікаво. Хочу, щоб ці люди приходили до нас частіше. Завдяки грі я ще познайомився з іншими дітьми і маю тепер нових друзів, - каже Сашко, пацієнт лікарні.

Нагадаємо, нещодавно учасники Яворівського осередку ГО провели майстер-клас з ліплення пластиліном у «Кутку Добра» дитячого відділення міської лікарні.