Відбулося засідання Комітету протидії корупції

Вчора, 6 липня 2015 року відбулося засідання Громадської ради при УСБУ у Львівській області, а саме Комітету протидії корупції.

Засідання розпочалося з виступу Голови Комітету, активіста «Розвитку Громади» Юрія Татомира. Після цього був оголошений порядок денний та відбулися виступи присутніх учасників Комітету. Зокрема, з пропозицією обговорення проблеми надання земельних ділянок учасникам АТО у Винниках виступив Тарасов Денис Андрійович.

Також під час вчорашнього засідання було обговорено важливе питання призначення колишнього працівника СБУ Стельмащука Олега Станіславовича на посаду першого заступника начальника податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області.

Учасники засідання вирішували завдання щодо проведення дієвого контролю корупційної складової керівників та їх заступників структурних підрозділі СБУ у Львівській області щодо їх матеріального стану. Було домовлено про напрацювання механізму реалізації контролю.

Комітет протидії корупції, створений в складі Громадської ради при УСБУ у Львівській області, веде прозору та відкриту діяльність. Саме тому члени Комітету інформують громадськість про засідання Комітету.

До вашої уваги протокол засідання від 06.08.2015