Активісти «Розвитку Громади» допомагають мешканцям вулиці Панча боротися з незаконною забудовою

Жителі прилеглих будинків та громадські активісти намагаються не допустити, будівництво на місці, де зараз розташований стадіон, який є чи не єдиним місцем відпочинку мешканців.

В понеділок, 15 червня 2015 року відбулася зустріч мешканців вулиці Панча з міськими чиновниками. У ній взяли участь директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів, депутат по даному мажоритарному округу Любомир Мельничук, представник департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Роман Федів, голова Шевченківської райадміністрації Львова Олександр Удовенко.

Зустріч відбувалася під пильним оком громадських активістів «Розвитку Громади». Також  аби не повторився сценарій 4 червня, коли на людей, які прийшли висловити протест проти незаконної забудови накинулися представники забудовника (за словами очевидців «тітушки»), порядок під час зустрічі забезпечували громадські формування «Розвиток Громади» та «Афганська Сотня» разом із працівниками міліції.Голова ОСББ «Добрий ґазда» Юрій Мураль розповів, що багатоповерхівку хочуть збудувати на території, де зараз є футбольне поле, проводять різні заходи, відпочивають діти та дорослі. Забудовник не маючи жодних дозволів на будівництво, вже намагався завезти сюди будівельну техніку.  

Директор Департаменту містобудування  Андрій Павлів повідомив, що фірма-забудовник не отримувала жодних дозволів у Львівській міській раді, а отже не може будувати на території стадіону.

Члени громадської організації «Розвиток Громади» запропонували провести офіційні громадські слухання вже наступного тижня. Мешканці підтримали пропозицію й запевнили, що будуть робити все можливе аби не допустити забудову на стадіоні.

Також люди розповіли про плани  облаштувати благоустрій біля стадіону за прикладом європейських міст. На самому ж стадіоні мешканці вже неодноразово проводили спортивні змагання. Так, на День сім’ї тут відбулися змагання з міні-футболу, а на День Конституції планується провести турніри з пляжного волейболу. Зараз на стадіоні мешканці власними силами облаштовують майданчик з пляжного волейболу, де й будуть відбуватися змагання.