Підсумки першого засідання робочої групи щодо скасування рішення ЛМР № 115

Відбулося перше засідання робочої групи з питань скасування платного проїзду для пільговиків. Членами групи стали кілька представників від місцевих ринків, які не мають прямого відношення до цієї ситуації.
 
Сьогодні, 25 березня, у приміщенні міської ради відбулося перше засідання робочої групи для опрацювання і вирішення комплексу проблемних питань пасажирських перевезень у Львові. Нагадаємо, що рішення про створення такої групи було прийняте внаслідок обговорення проекту рішення виконкому "Про скасування рішення виконавчого комітету від 10.03.2015 № 115" під час засідання виконавчого комітету 23 березня 2015 року.
 
На першому засіданні робочої групи були присутні 24 особи. Зокрема членами групи стали 7 представників від міської ради, що перевищує чисельність представників громадських організацій, які є компетентними у вирішенні питання скасування рішення № 115 від 10.03.2015 р.
 
Варто зауважити, що до робочої групи увійшло 7 представників від перевізників міста Львова. Такі уповноважені особи в ході обговорення питання порядку денного відстоювали позицію підвищення тарифів для проїзду у громадському транспорті. При цьому перевізники посилалися на недоцільність вимог активістів ГО "Розвиток Громади", ГО "Спілка багатодітних сімей Львівщини "Щаслива родина", ГО "Рабів до раю не пускають", ГО "Матері Чорнобиля", ГО "Спілка консультантів "Експерт-група" стосовно скасування рішення щодо платного проїзду для пільговиків.
 
Темними конячками для більшості присутніх були два представники від Асоціації самоврядних ринків та приватного підприємства "Наш ринок" у засіданні робочої групи. Адже такі особи не мають безпосереднього відношення до питань, які обговорювалися сьогодні. Учасники громадських організацій задаються питанням, чиї інтереси відстоюють ці представники? Активісти пообіцяли у найближчі кілька днів з'ясувати це питання. Про результати розслідування повідомимо в наступних статтях.

 

Після проведення зустрічі представник громадської організації "Розвиток Громади" Юрій Татомир зауважив: "До наших пропозицій стосовно вирішення питання скасування платного проїзду для пільгових категорій осіб не прислухалися, а інколи вони й зовсім були проігноровані присутніми.

 
Результатом сьогоднішніх обговорень на засіданні робочої групи стало рішення, про підготовку власних пропозицій від кожного з членів на п'ятницю, 27 березня, на 08:00 год., по результату яких буде прийняте рішення.

Активісти ГО "Розвиток Громади", ГО "Спілка багатодітних сімей Львівщини "Щаслива родина", ГО "Рабів до раю не пускають", ГО "Матері Чорнобиля", ГО "Спілка консультантів "Експерт-група" будуть й надалі відстоювати законні права пільгових категорій осіб на безкоштовний проїзд у громадському транспорті та добиватися скасування рішення ЛМР № 115 від 10.03.2015, яке повністю порушує норми чинного законодавства, обмежуючи конституційні права громадян.