Леви, сурікати, дикобрази із зоопарку «Лімпопо» зустріли маленьких вихованців інтернату

Настав довгоочікуваний для малюків день – поїздка до відомого зоопарку «Лімпопо». На екскурсію їхали вихованці з Львівського дитячого будинку №1. Вже на порозі закладу, де чепурно вдягнені крихітки чемно очікували на автобус, почулись їхні радісні вигуки: малеча впізнала активістів з ГО «Розвиток Громади», які час до часу влаштовують для неї справжнє свято.
                               
Усю дорогу дітки спостерігали за ландшафтом через вікно й коментували побачене. Ось корівка, ось гай, а ось і поле маків. Було приємно чути їх дзвіночки-голоси та веселий сміх.


 Під час подорожі мацьопики увесь час намагались бути корисними для своїх дорослих  друзів із «Розвитку Громади». Артур носив штатив від фотоапарату і нікому з інших  хлопчиків не міг його довірити. Арсен схопив свого давнього друга Андрія  Ярославовича за руку й не відпускав ні на мить за час екскурсії. Даринка просилась на  ручки й ніжно обіймала за шию Олесю.


У зоопарку діти побачили левів, рисей, сурікатів, дикобразів, мавпочок, єнотів, папуг та інших незвичних тварин.
Діти дивились на тварин у клітках, а ті з кліток спостерігали за дітьми. Чимось вони були схожі. Кожного з них доля обділила повноцінним життям. З обох боків залізної сітки вольєрів дивились одне на одного її мимовільні заручники…
Кожен з нас має право на щастя ще від народження. Та іноді своє щастя доля пропонує вистраждати. І дуже сумно, коли такі випробування випадають маленьким діточкам. Бажаємо їм більше радощів, нехай  поки що маленьких, таких як подорож в зоопарк «Лімпопо», але частих та яскравих.

 

А поки - до нових зустрічей, крихітки!

Скоро буде нова поїздка, яку вже запланували активісти з ГО «Розвиток Громади» за сприяння однойменного Благодійного Фонду.

Особлива подяка в допомозі організації екскурсії для діток з Львівського дитячого будинку №1:

Львівській обласній раді,
Зоопарку «Лімпопо»,
Львівській кав'ярні-пекарні «Франс.уа».