Пам’ять про героїв АТО закарбували на стіні їх рідної школи

Від 13 травня будівлю ЗОШ №4 охороняють дві героїчні постаті хлопців з АТО, чиї образи розмістили на меморіальній дошці активісти ГО «Розвиток Громади».

До учасників громадської організації «Розвиток Громади» звернулися близькі люди двох загиблих АТОвців з проханням увіковічнити пам’ять про сучасних героїв Андрія Лозинського та Сергія Михайлова. Хлопці навчались у Золочівській школі-інтернаті №4.   Провівши благочинну акцію, громадівці зібрали кошти, виготовили і встановили меморіальну дошку. 

                                                     

Кошти на цю дошки ми зібрали під час святкування Водохреща. Тоді у «Горіховому Гаю» ми влаштовували благодійне частування усім охочим за символічну плату. Тож зібрані гроші ми використали на виготовлення і встановлення меморіальної дошки. Хлопців, які воюють на сході за наш мир ми повинні завжди пам’ятати і розповідати своїм дітям про цих новітніх героїв, - каже активістка ГО «Розвиток Громади» Гелена  

Лозинський Андрій був військовослужбовцем 28-ї окремої механізованої бригади. У чоловіка залишились дружна та маленька донечка. Сергію Михайлову було 38 років, служив у 80-й аеромобільній бригаді і залишив самотніми двох дітей та дружину.


Людська пам’ять повинна жити і ми повинні пам’ятати своїх героїв, людей, які воювали за нашу землю, Батьківщину. Ці хлопці – герої, саме на таких як вони тримається наша держава і незалежність. Власне на таких прикладах і виховується патріотизм. Цьогоріч, вже традиційно,19 травня у нашій школі відбудеться Свято Героїв. У цей день ми урочисто відкриємо памятну дошку загиблим Героям, - коментує директор Золочівської ЗОШ №4 Павлишин Олена Петрівна.