Самотній батько 3-ох дітей у Яворові вже отримав допомогу від активістів

Переселенцю зі сходу, який проживає в нелюдських умовах у Яворові, активісти ГО передали допомогу. Учасники  «Розвитоку Громади» зібрали від небайдужих людей речі першої необхідності. Чоловік отримав одяг, ліжечко для дитини, іграшки, канцтовари.    
 

Нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація про чоловіка-переселенця зі сходу України, якого залишила жінка самого з трьома дітьми. Батько з малечею знімає помешкання у приватному будинку за 2,5 тис. грн. Чоловік пішов служити за контрактом у військо, та на зарплату військовослужбовця дуже важко утримувати дітей. Сім’я втратила усе майно: ні подушок, ковдр, ні одягу немає. Багато грошей витратили ще й на лікування, бо чоловік мав операцію.  

Отримавши інформацію про скрутне становище сім’ї, активісти одразу ж почали збирати допомогу. Сім’я отримала необхідні речі. Тепер батько з дітьми одягнені в теплі куртки. Малеча спить у теплому ліжечку та бавиться новими іграшками.

Людина потрапила в скрутне становище, адже війна забрала у нього все майно  Вважаю нашим обовязком допомагати таким людям. Добрі вчинки – це можливість подарувати  добро та зробити цей світ кращим. Для нас основне, що тепер дітки не спатимуть на підлозі і вся сімя буде тепло одягнена. Ми зробили  перші кроки для їх комфортнішого життя. Це те, для чого ми працюємо і працюватимемо й надалі, - коментує Андрій, активіст ГО «Розвиток Громади» 


ГО "Розвиток Громади" висловлює вдячність усім, хто долучився до здійснення проекту за допомогу і небайдужість.