Для ЛМР доля Інни Свистун важливіша за Конституцію України

Безстрокова акція протесту проти розкрадання комунального майна громади Львова та свавілля чиновників зі встановленням намету біля будівлі управління комунального майна, чиновники адміністративно-технічного управління Львівської міської ради трактували як рекламну кампанію, а плакат з написом «Вимагаємо відставки І.Свистун», як незаконно встановлений рекламний щит.

30 травня представники КП Львівської міської ради «Адміністративно-технічне управління» намагались незаконно демонтувати вивіску на наметі, який встановлений з метою збору інформації від мешканців Львова щодо незаконних дій посадовців управління комунального майна. Ознайомившись з копією заявки на проведення акції, яка була подана до Львівської міської ради відповідно до вимог ст.39 Конституції України, посадовці промовились про наказ зверху і зникли у невідомому напрямку.
 
1 червня представники ГО «Розвиток Громади» у супроводі представників ЗМІ навідались до Адміністративно-технічного управління аби побачити на власні очі згаданий документ. Направду, на відстані було представлено Наказ за підписом директора департаменту економічної політики ЛМР Ірини Кулинич, в якому були зазначено перелік об’єктів для демонтажу. Щоб отримати копію документу представники ГО «Розвиток Громади» написали інформаційний запит і покинули приміщення управління.
 
Юристи ГО «Розвиток Громади» уважно вивчать наказ керівника департаменту економічної політики ЛМР. Якщо у документі є вимога демонтувати намет, який встановлений на знак протесту - це пряме порушення вільного волевиявлення громадян, пряме порушення свободи слова, ЗУ «Про органи місцевого самоврядування» і найважливіше це злочин проти демократії.
 
На привеликий жаль, промерівські інформаційні агенції стали на захист чиновників міської ради, які будучи кланом Самопомочі, прикривають незаконні дії один одного, перекручуючи факти та маніпулюючи думкою львів’ян.    

 
ГО «Розвиток Громади» своїми акціями доносить до мешканців міста об’єктивні факти розкрадання комунального майна та зловживання чиновників ЛМР, в той час як останні вважають намет біля управління, в центральній частині міста, постійним нагадуванням про злочини посадовців.
 
До відома посадовців ЛМР і представників ЗМІ, які вважають, що під час мирних протестів плакати, гасла і символіка носять рекламний характер, Стаття 39 Конституції України говорить "Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку - з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей".