«Мир заради дітей!» - акція, що відбулася до Всесвітнього дня захисту дітей від ГО «Розвиток громади»

«Багато музики, танцю і щасливого дитячого галасу», так одним реченням можна сказати про свято, яке було влаштовано у Парку культури.

Спробувати себе у караоке з вихованцями студії вокалу Юлії Карпи, або ж потанцювати запальні танці з викладачами Академії танцю «Сіріус», або намалювати рисунок для воїнів на Донбасі, або ж взяти участь у майстер-класі з боксу від Чемпіона України та Європи Олександра Гриціва, або позмагатися у «Козацьких забавах»… І це ще не увесь перелік тих забав та активностей, які наші громадівці приготували і провели для маленьких львів’ян. І тут потрібно наголосити, що зробили це з повною самовіддачею та відповідальністю.Адже тиждень перед цим довелося проробити велику організаційну роботу. «Критикує той, хто нічого не робить, а хто вміє зробити, той завжди лише допомагає», класична фраза була перевірена на ділі, коли на запрошення взяти участь в акції одразу відгукнулася творча студія «Шухляда», яка залучила  дітей до створення великого полотна-вишиванки з дитячих долоньок. До слова, ми його надішлемо в АТО разом з вишитими сорочками, що започаткували збирати на попередній акції «Дня вишиванки».Дівчатка, які вчаться на перукарок у творчому профтехучилищі, заплели того дня кілька десятків мега-популярних нині косичок маленьким модницям. А ще їм зробили жартівливий макіяж учасники ГО «Розвитку громади».
«Козацькі забави», участь у яких полягала у можливості хлопчаків позмагатися у спритності, швидкості та інших уміннях принесла купу позитивних вражень та емоцій і вдало завершила більш, ніж чотиригодинний марафон активностей від нашої організації.Свято швидко минуло, як і усе хороше, але настрій і приємні спогади у малят залишаться назавжди. Та й робота була пророблена чимала і залучено різних людей та партнерів. Зокрема відгукнулися почастувати дітей піцерії «Ля п’яцца», «Фелічіта», «Коза ностра», а «Мафія» - ресторан сімейної кухні ще й подарував дітям-переможцям конкурсів розмальовки. Так само призи переможцям надала мережа кінотеатрів «Кінопалац».Ми щиро дякуємо усім, хто допоміг нам влаштувати дітям справжнє свято, яке залишиться назавжди у їхніх маленьких серцях!

Ніка Нікалео,
письменниця, журналістка