У Львові відбулося відкриття унікального літнього табору для дітей-сиріт

Активісти громадської організації розробили програму табору за європейським зразком. Вона спрямована на всебічний розвиток дітей та виховання високих духовних якостей.

Сьогодні, 15 червня, у Парку культури та відпочинку відбулося урочисте відкриття дитячого літнього табору Moves&skills, який триватиме сім днів. Спочатку діти у цікавий спосіб – гри знайомилися одне з одним. Потім малеча написала на повітряних кульках свої заповітні мрії та випустила їх у небо в знак якнайшвидшого виконання своїх бажань. Обов’язковим для літнього табору такого рівня є інтерактивне вивчення англійської мови. Разом з досвідченим викладачем Катериною малеча опанувала ази розмовної лексики.Після смачного обіду в ресторані «Гуцульська гражда», діти власноруч виготовляли щоденник для запису майбутніх вражень від табору. Веселим закінченням першого дня табору стали цікаві розвиваючі ігри на свіжому повітрі.Забігаючи наперед, повідомляємо, що протягом тижня на дітей чекає дуже цікава та різноманітна навчально-розважальна програма: щоденна практика розмовної англійської мови, майстер-класи з виготовлення піци та суші, шоколадна терапія, живопис, активні спортивні та настільні ігри, перегляд вистави у Національній опері та фільму в найпопулярнішому кінотеатрі "Планета Кіно ІМАХ", а також цікава екскурсія підземеллями Львова. Кожен день буде особливим, наповненим щирими емоціями та новими знаннями.

Сьогодні ми провели відкриття нашого дитячого літнього табору "Moves&skills" в парку культури. Діткам надзвичайно сподобалося весело проводити разом час, тут вони знайшли нових друзів і за проведений разом день вже встигли стати однією командою! Несподіваним сюрпризом для таборинят стали солодкі гостинці від працівників кафе "Central park", за що дуже вдячні! А завтра нас очікують нові емоції та насичений день в "Майстерні шоколаду!" - поділилась враженнями координатор проекту Христина Мелекесцева.


Активісти громадської організації та благодійного фонду «Розвиток Громади» висловлюють щиру подяку адміністрації Парку культури та відпочинку ім.Богдана Хмельницького, кафе Central Park, ресторану «Гуцульська Гражда», ПАТ «Концерн Хлібпром»,ТОВ «Сандора», ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич» та Андрію Шиферу і його друзям за надання ігрових та розвиваючих матеріалів для дітей.

А також "Львівській міжрегіональній дирекції" ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", ПАТ "Ідея Банк", Львівському регіональному відділенню ПАТ «ВіЕс Банк».