В аеропорту «Львів» продовжуються провокації

Охочі незаконно захопити владу на державному підприємстві цього разу вирішили чинити тиск на громадськість.

Нещодавно Міністерство інфраструктури офіційно оголосило конкурс на заміщення вакантної посади керівника державного підприємства Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького. Прозорий конкурс ймовірно не вдовольнив кількох працівників трудового колективу на чолі з Криворотьком Є.І , який неодноразово всілякими способами намагався зайняти посаду очільника аеропорту. Не стали у пригоді ані звернення до депутатів, ані до ЗМІ. На цей раз Криворотько, прикриваючись «трудовим колективом» вирішив залякати громадськість, яка відкрито висловила недовіру держслужбовцю. В одному з інтернет-видань «трудовий колектив» висунув необґрунтовані та безпідставні звинувачення громадській організації «Розвиток Громади». У статті активістів громадської організації, широко відомої своєю благочинною діяльністю та допомогою сім’ям загиблих в АТО було названо «тітушками», що стало для нас образливим та обурливим порушенням честі і гідності.

Відзначаємо, що ще до приїзду активістів від «Розвитку Громади» в аеропорті уже перебувало 50-60 чоловік підозрілої зовнішності, які поводили себе виклично агресивно, грубо та зухвало, постійно провокуючи конфлікт.

На противагу їм, представники «Розвитку Громади» були вкрай стримані, обстоювали позицію того ж таки трудового колективу. Не приховували факт приналежності до громадської, що підтверджувалося уніфікованими куртками на них з написом «Розвиток громади». З приводу викладеного виникають запитання: «Хто ж насправді перешкоджав та намагався заблокувати режимний об’єкт?!”, «І хто ті одіозні «тітушки»?» та «Чим керуються ті, хто намагається облити громадську брудом?»

Нагадаємо, на електронну адресу громадської організації «Розвиток Громади» надійшло анонімне звернення від працівника Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. Анонім повідомив громадським активістам про факти порушень чинного законодавства, що відбуваються на Державному підприємстві. Під час надання правової допомоги були виявлені шокуючі факти службової недбалості та розкрадання державного майна окремими працівниками аеропорту.

За результатами проведеного розслідування ГО «Розвиток громади» було сформовано та надіслано до правоохоронних органів заяви-повідомлення про кримінальні правопорушення, вчиненні працівниками Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького»: 1) Заступником Генерального директора з питань експлуатації Зазуляком Р.С.; 2) Заступником Генерального директора зі загальних питань Криворотьком Є.І.; 3) Першим заступником Генерального директора Кунців Н.В.; 4) начальником відділу господарського забезпечення аеропорту Сурмом П.М.; 5) Начальником канцелярії Ткачишин О.В.; 6) в.о. Начальника служби спецтранспорту Джасом В.М.; 7) начальником служби тепло і сантехнічного забезпечення Громиком М.М; 8) Начальником відділу експлуатації наземних споруд Козловською М.Д.

Ймовірно, саме ці вісім осіб, незадоволені тим, що громадська організація «видала» їх правоохоронним органам, і вони намагаються чинити тиск на громадських активістів. Варто зазначити, що із самого початку виникнення конфлікту ГО «Розвиток Громади» запрошувала працівників державного підприємства на Круглий стіл за участі голови облдержадміністрації. Тоді трудовий колектив відмовився від відкритого діалогу із представниками громадськості.

Варто зазначити, що станом на сьогодні слідчим відділом УМВС України на Львівській залізниці відкрито кримінальне провадження по фактам службової недбалості та розкрадання державного майна службовими особами ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького та розпочато досудове розслідування по вказаним фактам.
Чому саме зараз, ініціативна група на чолі з Криворотьком висунули свої звинувачення представникам громадської організації? Можливо, саме тепер, коли обиратимуть гендиректора аеропорту, вони прагнуть «відмити» свою заплямовану репутацію?!

Громадська організація «Розвиток Громади» завжди стояла на захисті Правди і Закону! Активісти зайняли принципову позицію, аби будь-які проблеми чи питання були вирішені в правовий спосіб без застосування фізичної сили та залякування. Ми наполегливо виступаємо за правове вирішення питання, що підтверджується тим, що 19.12.2014 року за Вих. № 19/12/14-1 громадською організацією «Розвиток громади» було звернуто Президенту України П.О. Порошенку, Міністру інфраструктури України А.М. Пивоварському, Голові Верховної Ради України В.Б. Гройсману, Генеральному прокурору України В.Г. Яремі, Міністру внутрішніх справ України А.Б. Авакову скарги на народних депутатів України 8-го скликання Васюника І.В. та Кадикала М.О.

Зокрема, у вказаних скаргах активісти нашої організації повідомили вищі ешелони влади про те, 02.10.2014 року та 18.12.2014 року на території ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького невстановленими особами під керівництвом народних депутатів України Васюника І.В. та Кадикало М.О. було організовано несанкціоновану пікет-акцію із беззмістовними закликами силової зміни нинішнього управлінського штату аеропорту та нелегально зібрано збори трудового колективу зі «своїх» вибраних працівників даного підприємства з метою підбурювання інших працівників аеропорту до невиконання трудових обов’язків, до насильницьких методів впливу та силовий тиск на керівництво аеропорту, що призвело до грубого порушення громадського порядку та комплексної дестабілізації роботи в аеропорту.

Крім того, 19.12.2014 року за Вих. № 19/12/14-2 громадською організацією «Розвиток громади» було надіслано Міністру інфраструктури України А.М. Пивоварському скаргу-заперечення проти заступника Генерального директора із загальних питань у державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» Криворотька Є.І. ».

Зокрема, у вказаній скарзі-заперечення активісти повідомили високопосадовцю про страшні факти з біографії раніше судимого за корисливо-насильницький злочин розбій Є. Криворотька, якого нардепи Васюник І.В. та Кадикало М.О. активно лобіюють на посаду Генерального директора міжнародного аеропорту «Львів».

Громадська організація «Розвиток громади» стояла і стоятиме на варті інтересів громадськості та закону, і не допустить беззаконня і насильства у нашій державі! Натомість, забезпечить Правду і Закон у кожному порушеному випадку.