Нардеп Васюник лобіює на посаду директора аеропорту раніше судимого

На сьогоднішньому зібранні профспілки народні депутати закликали працівників міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького скинути нинішнє керівництво підприємства й призначити Євгена Криворотька (раніше судимого)на посаду генерального директора.

Дерибан державного підприємства продовжується. На цей раз Криворотько запросив народних депутатів, аби ті підтримали незаконне захоплення влади на підприємстві. На засіданні профкому розглядалися питання, що не входять до компетенції, ні профкому, ні ради трудового колективу. Зокрема, Васюник І. публічно ініціював обрання «своєї людини», а саме Криворотька Є. на посаду генерального директора. Варто зазначити, що нинішнє керівництво аеропорту було призначене у червні цього року. За цей час зі Львова стало літати значно дешевше і простіше, адже відкрили декілька авіарейсів світових лоукостів. Лише за минулий місяць авіаперевезеннями скористались 35,8 тис. пасажирів. Олексій Кузнєцов призначений на посаду тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора державного підприємства аеропорт «Львів» імені Данила Галицького за погодженням Міністерства інфраструктури України.

Водночас стосовно Євгена Криворотька до суду була подана заява про вчинення кримінального правопорушення за фактом службової недбалості, яка завдала істотної шкоди державному підприємству міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького. Як відомо, це вже не перші проблеми із законом службовця. Раніше Криворотько Є. був судимий за розбій та відсидів рік у виправній колонії.

Громадськість прагне не допустити дерибану чи не єдиного прибуткового підприємства Львівщини й слідкує за перебігом подій. Активісти громадської організації «Розвиток Громади» дотримуються принципової позиції діяти у межах правового поля. Тому, на думку громадської організації, поки працює Комісія з проведення позапланового аудиту та фінансової діяльності ДП міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, ніхто, в тому числі нардепи, не повинні втручатися у справи державного підприємства.
 

«Ви не можете мене засудити, я народний депутат» – викрикував сьогодні до громадських активістів Ігор Васюник. Зважаючи на такі висловлювання, численні нехтування нардепами законодавства, а також зволікання нинішньої Верховної Ради, щодо прийняття відповідного закону, ГО «Розвиток Громади» ініціює проведення всеукраїнського референдуму про зняття депутатської недоторканності.