У справі скандального податківця з’явилися нові подробиці

Державна фіскальна служба України дала відповідь ГО “Розвиток Громади”.

На запит юридичного відділу громадської організації прийшло офіційне “пояснення-вигороджування” начальника управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області Андрія Магдяка, якому громадськість висловила недовіру.

Виявилося, що дружина Магдяка А.Я. – Магдяк Г.М., яка працює на митному посту львівського аеропорту, не дивлячись на те, що в обов’язки її чоловіка входить контролювати діяльність митниці, цілком має право займати дану посаду. Також у листі відкидалися намагання Магдяка уникнути спілкування з громадськістю та причетність високопосадовця до будь-яких корупційних схем.

Нагадаємо, юристи ГО “Розвиток Громади” направили звернення до Державної фіскальної служби України з проханням розглянути питання службової відповідності Магдяка А.Я. та вжити всіх заходів для проведення повноцінної, всебічної й об’єктивної перевірки діяльності управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області. Існують певні питання стосовно законності перебування держслужбовця на посаді. Адже дружина Андрія Магдяка працює на митниці, а у повноваження держслужбовця входить виявляти зловживання та корупційні дії працівників тої ж митниці. Сам Магдяк прийшов на службу з тієї ж митниці, де довгий час працював й безумовно знав про всі “механізми роботи” даної установи.

Юридичний відділ громадської організації підготував інформаційний запит голові державної фіскальної служби України Білоус І.О про те чи звільнено Магядка А. Я. із займаної посади взв’язку із набуттям чинності Закону Укрїни “Про очищення влади”. Народ України вимагав очищення влади та зміни недобросовісних чиновників. Активісти стежать за виконанням даного закону.

Фото:http:podrobnosti.mk.ua