Заява ГО «Розвиток Громади» щодо непрофесійної поведінки в.о. першого заступника міського голови Львова Віктора Пушкарьова по відношенню до громадських активістів

ГО «Розвиток Громади» вважає неприпустимою та некомпетентною поведінку в.о. першого заступника міського голови Львова Віктора Пушкарьова щодо учасника ГО «Розвиток Громади» Юрія Татомира та організації діяльності робочої групи, як її керівника, загалом.

Сьогодні, 24 березня, громадські активісти ГО «Розвиток Громади» прийшли до міської ради Львова, зокрема до керівника робочої групи щодо розгляду питання скасування рішення міськради № 115 від 10.03.2015 року, Віктора Пушкарьова з метою отримати інформацію, коли розпочнеться діяльність такої, які питання розглядатимуться на ній та дізнатися, хто є у складі її учасників.

Проте п. Пушкарьов проявив свою некоректність в первинному прийняті активістів, заявивши, що немає часу для прийому представників громадськості.

Після тривалого очікування зустрічі активісти сіли за стіл переговорів з п. Пушкарьовим. Однак під час проведення робочої розмови держслужбовець показав себе, як некомпетентний і безвідповідальний працівник міської ради і голова робочої групи по відношенню до осіб, які до нього звернулися.У ході розмови було вияснено, що в.о. першого заступника міського голови Львова є необізнаним у тому, коли відбудеться засідання робочої групи і які питання будуть обговорені на ньому, яка кількість осіб має входити в неї та які питання мають бути розглянуті на засіданнях. Також працівник міськради продемонстрував своє небажання працювати у робочій групі, оскільки досі не визначив дня проведення засідання.

 

Віктор Пушкарьов заявив: «Я вже давав відповідь на це питання. У вас мабуть дуже коротка пам’ять. Вас повідомлять у телефонному режимі про засідання робочої групи».


Варто зазначити, п. Пушкарьов проявив свою некоректну поведінку по відношенню до учасників ГО «Розвиток Громади», що є неприпустимим для держслужбовця і як для людини в цілому.

Саме тому представники громадської організації вимагають від в.о. першого заступника міського голови Львова Віктора Пушкарьова публічного вибачення перед учасником ГО «Розвиток Громади» Юрієм Татомиром за нетолерантне, непрофесійне та неетичне відношення до нього як до представника громади. Також активісти вважають, що подібна поведінка неприпустима від особи, яка займає керівну посаду в ЛМР.

ГО «Розвиток Громади»