Пропаганда.RU

Всім відомо, що деякі матеріали загальнодержавних українських ЗМІ є джерелом для російської пропагандистської машини, тобто популяризують антиукраїнські настрої в країні, зневагу до учасників АТО та працюють на розкол суспільства з середини.

Недолугий матеріальчик 24 Каналу про начебто організацію ГО «Розвиток Громади» провокації під час «сміттєвого» 5000-го віча, скликаного Самопоміччю, розкрив цікаву закономірність, яка буде дуже слушною для патріотично налаштованих українців,  полюбляючих дивитись цей загальноукраїнський новинний телеканал.

Отже, 25 червня у новинах о 19.00 год. та 21.00 год.на каналі 24 кореспондент Ірина Ващишин коментує: «Протистояння створилося на площі Ринок, але було не велике через те, що прийшли представники так званої громадської організації «Розвиток громади», яку львів’яни вже давно називають «Розвиток бригади», бо кажуть що цю організацію (так в місті говорять), що її фінансують бандитські структури. Тому виникло таке протистояння між львів’янами і представниками цієї організації. Але, львів’яни їх просто заплескали із викриками «тітушки».

Жодне україномовне ЗМІ не подало подібної інформації з події, яка відбувалась на площі Ринок, однак переглянемо, які ж видання скопіювали дослівно сюжет 24 каналу.

Перший матеріал «Вече во Львове: тысячи жителей требовали снять мусорную блокаду» від видання
Народный кореспондент  цитуємо дослівно: «Не обошлось мероприятие без небольшого противостояния. На вече пришли участники общественной организации "Развитие общества", которую местные жители называют "развитием бригады" из-за ее предполагаемой связи с криминалитетом. Львовяне на провокации не поддались и со словами "титушки" прогнали аплодисментами.»

Наступні видання подають матеріал російською мовою, аналогічно: «Вече во Львове: тысячи жителей требовали снять мусорную блокаду» РИА Новости – Украина , «Вече во Львове: тысячи жителей требовали снять мусорную блокаду» Киевские Ведомости, «Вече во Львове: тысячи жителей требовали снять мусорную блокаду» Mail.ru Новости, «Тысячи жителей Львова вышли на вече с требованием убрать мусор» РБК.RU , «Вече во Львове: тысячи жителей требовали снять мусорную блокаду» Newseek , «Тысячи львовян вышли на улицу с требованием снять мусорную блокаду» Вести Украина, «Общегородское вече провели в центре Львова: появились фото и видео» Bigmir)net – Видео, «Общегородское вече провели в центре Львова: появились фото и видео» ПрессКооП, «Загальноміське віче провели у центрі Львова: з'явились фото та відео» UAZMI (новина російською мовою)

Українською мовою цей матеріал надрукувало лише одне видання: «Загальноміське віче провели у центрі Львова: з'явились фото та відео» Mediemix

Звичайно, що картинка на якій мер Львова та лідер політичної сили з бейджиком Альфа Джазу на грудях, мило усміхається, коли його прихильники вигукують «тітушки» учасникам бойових дій в російсько-українській війні - є знахідкою для російської пропаганди. Однак, наскільки ця картинка є випадковістю мають зробити висновки українці.

Весь матеріал містять посилання, перейшовши за яким можна ознайомитись та перепровірити наші суб’єктивні судження та зробити власні.