Юрій Турянський провів зустріч з громадськістю та пресою

Активісти ГО “Розвиток Громади” прийняли участь в круглому столі високопосадовця з громадськістю. Т. в. о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський прозвітував перед громадою про 100 днів своєї діяльності на посаді керівника області.

Громадській організації “Розвиток Громади”, як активному інституту суспільства, було важливо почути результати діяльності очільника області. За словами Юрія Турянського, протягом серпня-жовтня, порівняно з попередніми трьома місяцями, обсяг продукції промисловості зріс на 2,3%. Також збільшився обсяг виробництва на підприємствах харчової промисловості та фармації. В області планують збільшити видобуток вугілля. Нині на шахтах Львівщини видобувають 5 тисяч тонн вугілля щодня, в січні 2015 року планують видобувати 7 тис. т, а в лютому – 8 тис. т вугілля щодня.

Також очільник області повідомив, що вже скоро Комітет Верховної Ради може схвалити виділення 20 млн грн для Львівщини на ремонт перинатального центру у Львові.

“Заслуговує поваги зокрема те, що голова облдержадміністрації веде відкритий діалог з громадськістю. В умовах проведення Антитерористичної операції на Сході України, важливо, що протягом останніх місяців у діяльності облдержадміністрації пріоритетними напрямами були допомога військовим, мобілізаційна та оборонна робота” – розповів правозахисник Андрій Болюбаш.