Обмеження пільгового проїзду скасують!

Львів’яни сьогодні попередньо добилися відміни незаконного рішення виконкому міської ради.

Представники  громадських організацій «Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива Родина»,  «Матері Чорнобиля» , «Полин Чорнобиля»,  ЛОО «УТОС», «Спілка учасників АТО», «Афганська сотня», «Рабів до раю не пускають», «Розвиток Громади» спільно з людьми з обмеженими фізичними можливостями та іншими соціально вразливими мешканцями Львова вийшли на безстрокову акцію протесту, аби захистити права на пільговий проїзд.

 

Під стінами Ратуші обурені наслідками постанови Львівської міськради щодо рішення  "Про тимчасове встановлення часу дії посвідчень пільгових категорій пасажирів у міському автотранспорті" львів’яни вимагали скасувати незаконну постанову. Адже пільги на проїзд є законодавчо визначеними на всій території України, тобто скасовуватися чи обмежуватися на підставі рішення виконкому в окремій області не можуть.

Голова ГО «Розвиток Громади» Андрій Болюбаш звернувся до громади Львова і розповів, що стало причинами сьогоднішньої демонстрації. Юрист заявив, що громадські об’єднання зібрали більше 40 підписів на підтримку скасування рішення міської ради № 115 від 10.03.2015 року.
 

«Це грубе порушення Закону України! Не міська рада нам ті пільги давала і не їй скасовувати!» - наголосив учасник Спілки багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина».


 

Після проголошеної промови активісти, представники громадських організацій, а також кілька львів’ян пільгових категорій пішли до кабінету мера міста Львова Андрія Садового, проте на робочому місці його не застали.
 

«Це незаконне рішення має бути скасоване. Сьогодні ми зібралися тут з однією ціллю – домогтися відміни незаконного рішення, яке обмежує права 19 пільгових категорій осіб, що свідчить про порушення стількох же Законів України. Якщо нам відмовлять у наших вимогах, то ми оголосимо безстрокову мовчазну акцію протесту у стінах міської ради», - сказав юрист Андрій Болюбаш.


 

Вислухати всі скарги містян та представників громадськості вийшов Андрій Москаленко – директор департаменту адміністрації міського голови ЛМР. У результаті жвавої дискусії Начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич видала громадським активістам проект рішення «Про скасування рішення виконавчого комітету від 10.03.2015 № 115».

 

За дане рішення, як запевнили в Львівській міській раді, буде проголосовано на засіданні виконавчої ради у понеділок, 23 березня, о 14:00 годині. Громадські активісти уважно стежать за перебігом подій.