Чиновники ЛМР нехтують рішення депутатів

Ще 26 грудня 2016 року на пленарному засіданні при розгляді узгоджених з громадськістю ухвал про поводження з відходами на території промзони заводу “Хімсільмаш“ та створення контрольної депутатської комісії, Мар’ян Лопачак нагадує, що на засіданні фракцій домовились про звіт керівника ЛКП «Львівспецкомунтранс»Крім того, прийнятими ухвалами передбачено:
 
- до 1 лютого 2017 року оприлюднення Стратегії вирішення проблем зі сміттям у місті на найближчі 5 років,
- відкриття інформації, надання належно засвідчених копій правововстановлюючих документів на усі будівлі, споруди та земельні ділянки, на яких знаходяться будівлі, що належать до комунальної власності, на території промзони заводу “Хімсільмаш“
- заборону будь-якої діяльності, пов’язаної з відходами, котра ведеться на території промзони заводу “Хімсільмаш“ на вул. Т. Шевченка, у разі якщо така суперечить чинному законодавству.

 
1 лютого минуло - очікуваного звіту ніхто не чув, Стратегію не представлено, сміттєпресувальну лінію й надалі монтують, незважаючи на відсутність будь-яких документів та блокпост-протест мешканців Рясного,  а депутати замість того, щоб бити на сполох, що їх рішень не виконують - їх нехтують, чемно чекають, коли їх покличуть до сесійної зали узаконити те, що підготували чиновники Львівської міської ради.