Незаконно збудований паркан у с. Старичі повторно знесуть

Рішення усунути перешкоду й надати пані Станіславі Шиндирук прохід до власного будинку прийняли на засіданні виконавчого комітету сільської ради, яке відбулося з участю активістів ГО “Розвиток Громади”

Про проблему незаконнного зведення приватного паркану на прохідній дорозі юристам громадської організації повідомила Станіслава Шиндирук, жителька с. Старичі. Літній жінці довелось через суд відвойовувати право ходити дорогою, яка веде до будинку, що їй належить. Власники сусіднього будинку – сім`я Хоменків, збудували паркан на суміжній території. Апеляційний суд Львівської області зобов’зав пана Хоменка усунути перешкоду. Проте паркан з`являвся знову. Громадські активісти знесли паркан й відновили пані Шиндирук прохід до власного будинку.
 
“Ви цією дорогою ходити не будете” – пригрозили жінці Хоменки й на суміжній ділянці знову спорудили паркан.
 

Зважаючи на таку ситуацію, Станіслава Шиндирук звернулася зі скаргою до сільської ради. Сільський голова Юрій Чікель пообіцяв надати односельчанці можливість проходу до будинку й зобов`язати Хоменків знести паркан, який суд визнав незаконним. Однак сільський голова так і не зміг сказати, як виконком контролюватиме виконання свого рішення.

    

Права літної жінки в приміщенні сільської ради захищав юрист ГО “Розвиток Громади” Юрій Татомир. Він наголосив, що громадська організація слідкуватиме за виконанням рішення виконкому.
 
“Паркан повинен бути знесений якомога швидше, адже наразі ні швидка медична допомога, ні пожежна бригада, ні інший автомобіль при надзвичайній ситуації не зможе проїхати до будинку Станіслави Шиндирук. Тому ми хочемо знати, коли відповідне рішення сільської ради буде виконане” – наголосив юрист.