Львівські громадські організації підтримали протест проти призначення Ярослава Антоняка заступником голови СБУ Львівщини

Громадські організації “Я – Львів’янин” та “Українська Спілка Учасників АТО” долучилися до активістів ГО “Розвиток Громади” і ГФ “Афганська Сотня” та висловили протест, стосовно призначення на посаду заступника голови СБУ Львівщини екc-митника із заплямованою репутацією.

Львів’янин Ярослав Антоняк, якого голова СБУ публічно запросив працювати у відомство є колишнім працівником митниці, котрий, як відомо з неофіційних джерел, був змушений написати заяву на звільнення через корупційний скандал. Екс-митник уникає участі у громадських радах при Управлінні СБУ та намагається вести закулісні переговори, щоб зайняти керівну посаду.

Нагадаємо, на Львівщині з 17 листопада з подачі Валентина Наливайченка стартував унікальний антикорупційний експеримент. Служба безпеки України почала запрошувати громадських активістів, які входять до складу антикорупційного комітету при громадських радах СБУ на керівні посади у спецслужбі. Активістам громадської організації «Розвиток громади» вдалося з’ясувати, що голова Ярослав Антоняк «веде закулісні переговори з певними громадськими організаціями та намагається «домовитися» про посаду заступника голови СБУ Львівщини».

До активістів ГО “Розвиток Громади” долучилися інші громадські організації, які налічують сотні членів. Активісти спільно направили офіційне звернення-простест в Львівську облдержадміністрацію, обласну раду, Управління Служби Безпеки України в Львівській області та Громадську раду при ньому.

До вашої уваги подаємо повний текст документу: