Громради Львівщини підтримали введення воєнного стану в Україні

У четвер, 29 листопада, під час засідання Правління Громадської ради при Львівській ОДА, Громради Львівщини та Координаційна рада учасників АТО підтримали введення воєнного стану в Україні. Також громадські лідери звернулись до міжнародних інституцій з проханням вжити усіх можливих заходів для звільнення з російського полону захоплених у Азовському морі українських моряків.
 


У тексті звернення, яке скероване Президенту України,  Представництву ООН в Україні, Парламентській асамблеї ради Європи та Постійному представництву України при Раді Європи, йдеться: «Українська влада повинна приймати жорсткі та ефективні рішення, спрямовані на захист та оборону суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, одночасно, спрямовуючи свої сили і на забезпечення конституційних прав та свобод громадян. Рішення про введення військового стану у 10 областях – єдине можливе вірне рішення в умовах, що склалися. І громадськість Львівщини повністю його підтримує».
 

«Події, що сталися у неділю, 25 листопада - переломний момент в історії України. Обстріл і взяття у полон 23 українських моряків та захоплення російським агресором наших катерів у Керченській протоці призвели до прийняття владою важливого рішення щодо введення воєнного стану. Основною його метою є мобілізація усіх наявних у країні ресурсів для відсічі агресії, щоб протидіяти диверсійній і підривній роботі на території нашої держави», - зазначив голова громради при Львівській ОДА та представник ГО "Розвиток Громади" Андрій БолюбашТакож під час засідання, Громадська рада при ЛОДА спільно з головою області Олегом Синюткою та головами профільних громадських рад Львівщини створили  комісію з питань інформаційної безпеки.

«Завданням комісії стане оперативне донесення актуальної та суспільно-важливої інформації. Це буде консолідоване середовище громадян, журналістів, представників громадських рад, які пропрацюють механізм  отримання та подальшого розповсюдження інформації та забезпечення її достовірності», - додав директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.


А ще у межах засідання прийняли рішення про притягнення до відповідальності осіб, що незаконно перекривають траси міжнародного значення автомобілями на іноземній реєстрації. Нагадаємо, це значно ускладнило прикордонний рух.