До Львова з навчальним візитом завітали Громадські ради з Донбасу

Сьогодні, 12 липня, у Львівській обласній раді відбулося засідання круглого столу за участі представників Громадських рад Донецької, Луганської та Львівської областей.  Два десятки активістів зі Сходу України прибули сюди у рамках програми «Відновлення та розбудова миру», щоб обмінятися досвідом в реалізації громадських ініціатив та громадському контролі влади.

                           


В ході навчального візиту, який триватиме з 9 до 15 липня, учасники ознайомляться з успішним досвідом Львівщини в розвитку потенціалу Громадських рад, наданні послуг населенню, стратегічному плануванні розбудови громадського суспільства.  Також говоритимуть про залучення інвестицій, децентралізацію та залучення громадськості до прийняття рішень в органах влади.

 «Новостворена Громадська рада при  Львівській  обласній держадміністрації    займає активну позицію  об
єднання сил громадянського суспільства не лише  по  Львівщині, а й по всій Україні. Тому синергія  сталого  розвитку усіх Громадських рад в  Україні дасть  поштовх до об’єднання всієї  нації. Це не голослівна  заява, це те, чого  потребує суспільство на Сході і  те,  чим живе  суспільство на Заході. А тому цей обмін досвідом є стратегічним для нас й важливим  для них. І зітрімо рамки «нас» і «них»: є лише «МИ», –  каже  голова Громадської ради при ЛОДА Андрій Болюбаш. 

 


 Співорганізаторами круглого столу є Львівська обласна державна адміністрація, зокрема департамент внутрішньої та інформаційної політики,  а також ГО «Розвиток Громади» і Клуб ділових людей. Програма, в рамках якої відбувся візит активістів зі східних областей України, реалізовується ПРООН за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції.