Чекайте на черговий фейк від 24 каналу про ГО «Розвиток Громади»

Негативна інформація про ГО «Розвиток Громади», яку поширюють з 2015 року всеукраїнські ЗМІ медіахолдингу ТРК «Люкс», юридичним власником якого є дружина Андрія Садового, неабияк впливає на імідж нашої громадської організації.

Мер Львова вважає особистою образою постійне втручання членів ГО «Розвиток Громади» у діяльність Львівської міської ради. Він, не соромлячись, неодноразово називав Громадську організацію «Розвиток Громади» винуватицею всіх бід у Львові, та закликав правоохоронні органи перевірити діяльність громадського об’єднання.

У теперішній критичній ситуації з львівською господаркою, Громадська організація зайняла тверду позицію показати українцям справжнє обличчя безгосподарного політичного лідера «Самопомочі». Ми публічно говоримо про величезні кошти міського бюджету, які виділяються на вивезення сміття, на створення незаконних тимчасових майданчиків для пресувальних ліній у житлових районах міста, на непрозорі схеми визначення перевізників у місті, на погодження самовільних будівництв у місті та інші корупційні схеми.

Телеканал 24 звернувся до ГО «Розвиток Громади» за офіційним коментарем.

Враховуючи, що Телеканал 24 неодноразово звинувачували не лише громадські активісти але й державні структури
 у перекручуванні фактів та однобокому висвітленні інформації, члени ГО «Розвиток Громади» прийняли колективне рішення не давати жодних коментарів, телеканалу, який однозначно не буде об’єктивно висвітлювати діяльність ГО «Розвиток Громади».

Щодо цього рішення було скеровано офіційного листа Телеканалу 24.