Назар Лисяк – новий голова ГО «Розвиток Громади»

У середу, 10 липня 2019 року, відбулися щорічні перевибори голови Громадської організації «Розвиток Громади». Від сьогодні, на один рік, керманичем організації став Назар Лисяк, який протягом вже чотирьох років в організації активно опікується напрямком взаємодії з органами влади, а з 2018 року є головою Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Львівській області.

За демократичним принципом учасники ГО «Розвиток Громади» щорічно переобирають голову організації задля постійного розвитку організації, а також для залучення нових, креативних людей з власними поглядами та досвідом. Жодна особа не можу двічі очолити організацію.

Нагадаємо, що першим головою ГО «Розвиток Громади» був відомий громадський діяч, юрист і адвокат - Андрій Болюбаш, який нині вдруге очолює Громадську раду при Львівській ОДА. Другим керманичем організації був відомий громадський активіст та підприємець - Олег Долінський, який передав естафету журналістці та телеведучій Оксані Маруняк. Після Оксани організацію очолила Марія Вагіла, яка в минулому очолювала управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. А попереднім головою був Назар Бай, який є активним громадським активістом, що опікується господарськими питаннями.

Більше про Команду ГО «Розвиток Громади» читайте тут