Чи почує міська рада «іншу» думку?

Активісти ГО «Розвиток Громади» надіслали меру Львова лист-звернення, в якому спростовують неправдиву заяву керівника ГО «Правий сектор-Захід» Олени Живко, озвучену під час сесії міської ради. В документі описані фактичні обставини конфліктної ситуації, та чи візьме їх до уваги міський голова?

Жалюгідні наклепи в бік ГО «Розвиток Громади», озвучені головою ГО «Правий сектор - Захід» Оленою Живко під час пленарного засідання ЛМР 27 серпня, не могли залишись без реакції громадських активістів. Оскільки, в результаті цього ганебного виступу, міський голова Андрій Садовий ініціював створення робочої групи із юристів ЛМР, юристів “Правого сектора” та представників депутатського корпусу з тим, аби відповідно оцінити дії “Розвитку громади”, активісти, які представляють іншу сторону барикад, надіслали в міську раду відповідний лист-звернення.

На відміну від голови «Правий сектор - Захід», члени «Розвитку Громади» в документі описали правдиві факти та усі обставини ситуації, яка склалася навколо управління Держгеокадастру у Львівській області. Все розпочалося з того, що активісти в процесі проведення громадського контролю легітимності видачі земельних ділянок учасникам АТО, зіштовхнулися з фактами порушень в роботі окремих відділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Зокрема, йде мова про Пустомитівський районний відділ, в якому відомі факти корупції, зловживання службовим становищем та перевищенням службових повноважень. Також активісти виступили проти призначення Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру Романа Мигаля на посаду заступника начальника Пустомитівського відділу служби, оскільки саме цього чиновника неодноразово підозрювали у непрозорих схемах розподілу земель. Обговорюючи це питання з керівництвом управління Держгеокадастру Львівщини на попередньо запланованій зустрічі, громадські активісти зустрілися з агресивно налаштованими представниками ГО «Правий сектор-Захід», які вели себе неадекватно, вносили деструктив, погрожували та нецензурно висловлювалися. Така поведінка цих людей на чолі з керівником організації Оленою Живко, свідчить про лобіювання інтересів корумпованих чиновників. А звернення у міській раді про перевірку діяльності ГО «Розвиток Громади» підтверджує те, що ГО «Правий сектор - Захід» націлена знищити найбільш дієву громадську організацію Львова, яка бореться за правду.

Андрію Садовому активісти «Розвитку громади» надіслали доказову документацію та відеоматеріали, які підтверджують факти, описані в листі-зверненні. Також попросили міського голову неупереджено дослідити та оцінити обставини вищезгаданих подій. Активісти ГО «Розвиток Громади» сподіваються на об'єктивність керівника міста та з нетерпінням чекають відповіді.