Створено комітет протидії корупції Громадської ради при УСБУ у Львівській області

Відтак, громадськість контролюватиме діяльність державних органів та органів місцевого самоврядування.

Рівень корупції в Україні залишається надвисоким. Ні для кого не секрет, що корупція є серйозною загрозою національній безпеці нашої країни, адже вона підриває віру громадян у справедливість, порушує принцип верховенства права та перешкоджає соціально-економічному розвитку держави. Задля того, аби підвищити ефективність протидії корупції у Львівській області був створений спеціальний комітет протидії корупції, який буде здійснювати ефективні заходи, спрямовані на запобігання корупції, і у цьому зв’язку підвищувати поінформованість громадськості.
У своїй повсякденній діяльності новостворений Комітет протидії корупції Громадської ради при УСБУ має на меті забезпечити попередження та виявлення фактів корупції та здійснювати контроль за поведінкою, очікуваної від посадових осіб, шляхом відповідних заходів.

Головою Комітету протидії корупції ГР при УСБУ у Львівській області був обраний активіст громадської організації «Розвиток Громади», правозахисник Юрій Татомир. До складу комітету також увійшли Островський Руслан Богданович (ГО «Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю»), Цимбала Микола Іванович (ГО «Слава Нації»), Тарасов Денис Андрійович (ГО «Разом»),  Місюра Олександр Олександрович (ГО «Вектор європейського розвитку»), Кіяновський Ростислав Ярославович (ГО «Я – Львів’янин»), Звозда Олег Миколайович (ГО «Галицька фортеця»), Коцюруба Ігор Іванович (ГФ «Афганська Сотня).

Члени Комітету вважають своїм обов’язком реагувати на факти корупції та виділити діяльність громадськості в окремо діючу організацію.

Варто зазначити, що діяльність громадських рад та їх комітетів, комісій, секретаріатів тощо регламентується Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року, а тому перешкоджання діяльності даного органу, ігнорування запитів, листів, скарг є незаконним, оскільки громадська рада є органом утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.