Оголошено конкурс на посаду гендиректора аеропорту «Львів»

Спроба захопити владу на Львівському летовищі виявилася невдалою. Мінінфраструктури офіційно оголосило прозорий конкурс на заміщення посади керівника державного підприємства Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького.

Громадська організація “Розвиток Громади” завжди стояла на захисті Закону. Активісти зайняли принципову позицію, аби будь-які проблеми чи питання були вирішені в правовий спосіб без застосування фізичної сили та залякування. Задля прозорого та відкритого підбору кадрів, Міністерство залучило консалтингові компанії Talent Advisors, ЕBS та Deloitte, які безоплатно нададуть консультаційні послуги по організації процесу формування переліку та оцінки кандидатур відповідно до розробленої моделі компетенції, професійних, кваліфікаційних та етичних вимог. З цього випливає, що нового керівника аеропорту буде визначено шляхом законного та прозорого відбору.

Нагадаємо, нещодавно активісти громадської організації допомогли зупинити провокацію біля аеропорту “Львів” й не допустили силовий варіант захоплення влади в аеропорту.

“Все ж таки ми домоглися того, аби питання призначення генерального директора було вирішене законним шляхом” – зазначив керівник ГО “Розвиток Громади” А. Болюбаш.