ГО «Розвиток Громади» отримала фінансування проекту від ЛОДА

Львівська облдержадамінстрація надасть матеріальне сприяння в реалізації проекту «Майбутні захисники», розробленого членами громадської організації «Розвиток Громади».

Активісти «Розвитку Громади» взяли участь у конкурсі програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, який наприкінці весни провела ЛОДА відповідно до  Обласної програми відзначення у Львівській області свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій.

Лише 20 із поданих проектів було допущено до  ІІ етапу конкурсу, який полягав у відкритому їх захисті. Поряд із проектами відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій було розглянуто конкурсні проекти в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки. Серед проектів відзначення у Львівській області свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій – шість. Один з найкращих й проект «Майбутні захисники» від громадської організації «Розвиток Громади».

«Дуже важливо сьогодні відчувати підтримку влади у реалізації наших ідей. Оскільки наша діяльність відбувається за європейськими стандартами, щоб по-новому розвивати  молоде покоління для процвітання нашої країни», - зазначає співорганізатор проекту Христина Мелекесцева.

Даний проект передбачає виховання патріотичної молоді, морально-духовний та спортивний розвиток юнацтва. В рамках проекту в День захисника вітчизни будуть проведені спортивні змагання та патріотичні ігри для молодих хлопців. «Майбутні захисники» буде реалізований спільно з громадською організацією «Легіон Львів».

«Сьогодні один із ключових напрямів діяльності благодійного фонду «Розвиток Громади» - забезпечення належного рівня розвитку молоді. При цьому, вважаємо, що нині виховання молодого покоління в дусі патріотизму великою мірою зумовлюється потребою державотворчих процесів, що мають забезпечити усім громадянам рівні можливості для розвитку і застосування їхніх потенційних здібностей, досягнення суб'єктивно привабливих і водночас соціально значущих цілей як умови реалізації найголовнішої потреби особистості - потреби в самовизначенні та самоствердженні. Ми переконані, щоб виховати справжніх майбутніх захисників нашої держави, потрібно з раннього віку прививати цінності свідомості та відповідальності, належного ставлення до державних символів, виконання державних обов’язків як громадянина України. Саме тому, команда благодійного фонду «Розвиток Громади» вирішила сприяти громадській організації «Розвиток Громади» у проведенні для юнаків змагання, під час яких учасники змогли б показати свою мужність та відвагу, піднести національний дух та отримати можливість розвитку своїх спортивних здобутків», - сказала голова благодійного фонду «Розвиток Громади» Соломія Старосольська.
 

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко визначив 14 жовтня Днем захисника України. Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави. Як зазначено в указі, це зроблено "з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості".