Активісти ГО «Розвиток Громади» розширюють співпрацю з районами Львівщини

Першим кроком до налагодження співпраці у Стрийському районі став візит керівника напряму «Взаємодія з владою» громадської організації «Розвиток Громади» Юрія Татомира.

В рамках робочої зустрічі із заступником голови Стрийської РДА та керівниками структурних підрозділів було представлено основні напрямки роботи громадської організації. Зокрема, акцентувалася увага на діяльності Центру  допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям і організації літніх таборів для дітей.  Весь масштаб уже зробленої членами громадської організації роботи справив на держслужбовців позитивне враження.  Від них під час розмови активісти дізналися про проблематику району. Також під час зустрічі було визначено напрямки, в яких варто було б налагоджувати співпрацю.

Ще однією установою у Стрию, яку відвідав того дня активіст «Розвитку Громади», був Стрийський аграрний коледж. На базі навчального закладу облаштовано 5 музеїв, лабораторії, спорткомплекс і навіть ведеться навчально-дослідне господарство. Керівників установи зацікавила можливість співпраці з громадською організацією, зокрема, в напрямку проведення культурно-просвітницьких заходів для дітей чи людей з інвалідністю. Також розглядалась можливість залучення студентів факультету «Правознавство» до діяльності юридичного департаменту.

«Сьогоднішня поїздка у Стрий показала чимало шляхів співробітництва нашої громадської організації з громадою району. І найважливішим є те, що людей цікавить наша діяльність і вони відкриті до реалізації багатьох проектів. Переконаний, що в найближчому часі ми розпочнемо активну діяльність на теренах Стрийщини», - повідомив Юрій Татомир.