На львівському телебаченні про безпеку у Львові

Минулого тижня представники ГО “Розвиток Громади” були запрошені в студію ТРК “Львів” для обговорення питання безпеки у місті Львові та актуальності створення громадських формувань.

Учасники громадської організації розповіли про необхідність створення громадського формування “Розвиток Громади” та його важливість в охороні міста, адже у цей неспокійний час свідомі мешканці Львова повинні долучатися до забезпечення порядку. Також було зазнечено, що існує потреба посилення охорони в школах та в громадських місцях.

“Свідомі львів’яни вже починають долучатися до громадського формування “Розвиток Громади”. Зараз дуже важливо, щоб громадськість долучилася до охорони міста, і таким чином допомогла виконувати свою роботу правоохоронним органам”, – розповів активіст Назар Сенів.


Гості програми “На часі” вели жваве обговорення актуальності громадських формувань. Назар Сенів розповів на основі чого було створено ГФ “Розвиток Громади” і що в процесі її реєстрації громадська організація стикнулася з бюрократією. Також було наголошено що працівники міської ради 55 днів не видавали рішення виконкому щодо створення ГФ активістам.

“Ми беремо курс на Євроінтеграцію, тому маємо брати приклад з європейських країн, а отже, долучатися до громадських формувань і допомагати забезпечувати порядок правоохоронним органам”, – зауважив Назар Сенів.


Керівник громадського формування “Розвиток Громади” розповів про готовність учасників формування до спільного патрулювання вулиць Львова, місць, де проводяться масові заходи і відбуваються скупчення людей, разом з працівниками правоохоронних органів.

“Наше громадське формування співпрацює з міським управлінням і всіма райвідділками Львова. Учасники формування є кваліфікованими, вони пройшли навчання в органах внутрішніх справ. Однак ми не прагнемо замінити міліцію, а хочемо допомагати їй виконувати свою роботу”, – поділився керівник громадського формування Анатолій Піцань.Учасники програми розповіли про організацію народного віче, яке відбулось в п’ятницю, 20 лютого. Громадські активісти наголосили на недоукомплектованості правоохоронних органів та необхідності залучення громадських формувань для забезпечення порядку під час проведення акції.

Роман Дуда, представник громадської організації “Розвиток Громади” повідомив: “До нас звернулися представники правоохоронних органів з проханням допомогти забезпечити порядок під час проведення віче. Учасники формування були присутні на заході. Народне віче пройшло спокійно, без провокацій, пікетів і пограбувань”.